спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Адаптація КПП на авто у Києві

 
Адаптація КПП стає все більш популярною послугою. Вона зазвичай потрібна власникам транспортних засобів, на яких встановлена роботизована коробка перемикання передач. Щоб вона працювала максимально надійно та справно, потрібна періодична адаптація. Також ця процедура проводиться після заміни зчеплення на автомобілі. Це досить складний процес, для виконання якого треба звернутися до компетентних професіоналів. Наш автосервіс гарантує індивідуальний підхід, використання найкращого обладнання, наявність навичок у кваліфікованих співробітників. Усе це позитивно впливає на підсумковий результат.
 

Особливості адаптації коробки передач в авто

Якщо не проводити процедуру адаптації, КПП може зламатися, через що буде потрібно втручання компетентних професіоналів. Серед основних ознак, якими можна визначити необхідність звернення до фахівців, можна назвати:
 
  • Передачі не включаються.
  • Не вдається завести двигун.
  • Під час увімкнення передачі починають з'являтися поштовхи, ривки.
Найчастіше такі ознаки свідчать про проблеми з електронним блоком управління. Також може пошкодитись вал, щітки зчеплення та інші компоненти. Щоб точно встановити причину, знадобиться діагностика за допомогою спеціального обладнання. Наші співробітники точно встановлять причину поломки, спланують відновлення та адаптацію. Не можна довіряти проведення робіт некомпетентним майстрам, оскільки він потребує особливих навичок та знань.
 
Адаптація є регулюванням системи, яка проводиться за допомогою комп'ютерного обладнання. Завдяки ній коробка набуває важливих механічних параметрів. Така процедура повинна виконуватися в середньому раз на 30-50 тисяч км пробігу, що залежить від кожного окремого випадку. Вона може бути потрібна раніше, якщо на коробку передач машини припадають серйозні навантаження. Завдяки своєчасній адаптації можна буде розраховувати на продовження експлуатаційного терміну КПП. Також можна буде відкласти необхідність проведення ремонтних робіт коробки передач.
 

Адаптація КПП у Києві

Щоб отримати якісні послуги з адаптації коробки передач автомобіля, треба просто звернутися до надійного сервісного центру. Наше СТО відповідає всім стандартам, пропонує індивідуальний підхід клієнтам, адекватні ціни, відмінний сервіс та інші переваги. У роботу приймаються різноманітні типи коробок на сучасних автомобілях. Адаптація проводиться відповідно до основних норм, що гарантує ідеальний результат незалежно від складності ситуації.
 
СТО для цього має сучасне сертифіковане обладнання. Співробітники точно знають, як з ним поводитися для досягнення поставленої мети. Вартість адаптації гармонує з якістю якнайкраще, що вважається однією з наших основних переваг. Консультації досвідченого майстра допоможуть розібратися в особливостях цієї процедури, прийняти правильне рішення щодо замовлення послуги.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00