спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення модуля центрального замка на авто

 

Центральний замок є дуже корисним пристроєм, за допомогою якого можна максимально швидко і просто закрити всі двері транспортного засобу. Встановлення модуля центрального замка має здійснюватися досвідченими професіоналами, щоб можна було розраховувати на високу якість, адекватну вартість і всі інші переваги. Наш автосервіс працює за унікальними стандартами якості, що гарантує найкраще обслуговування кожному окремому клієнту. Попередня консультація допоможе дізнатися про вартість, розібратися в тонкощах, прийняти адекватне рішення.

Професійне встановлення модуля центрального замка та його особливості

встановлення-модуля-центрального-замкаВ основі роботи модуля лежить використання керуючого пристрою, за допомогою якого дверними замками керують натисканням кнопки на дистанційному пульті. Для сучасних водіїв таке пристосування стало практично незамінним. Воно позитивно позначається на рівні безпеки та зручності. Наприклад, треба зупинитися ненадовго, закрити і потім відкрити всі двері. Зробити це просто за допомогою натискання кнопки. Раніше для цього треба було замикати всі двері, перевіряти їх, що могло забрати велику кількість часу. Встановлення модуля максимально прискорює цей процес, підвищує ступінь захищеності речей, залишених усередині салону.

Також модуль центрального замка встановлюють у разі виходу з ладу "рідного" центрального замка, для відновлення працездатності всієї системи ЦЗ.

Існує кілька основних варіантів встановлення модуля, які можуть залежати від частоти використання задніх дверей. Можна встановити його тільки на передні двері або на всі. У першому випадку вартість буде нижчою, тому що обсяг виконання робіт менший. Але цей варіант підходить лише в тих випадках, коли насправді доводиться рідко користуватися задніми дверима. Якщо вони і так зазвичай перебувають у замкненому стані, можна обійтися без спеціального модуля.

Сучасний центральний замок є доволі складною системою, яка складається з кількох основних елементів. Серед них можна відзначити електричний привід, додаткові замкові механізми, датчики фіксації положення дверей і безпосередньо блок. Є кілька важливих переваг, отримати які можна за допомогою професійного встановлення. Серед основних можна відзначити:

  • Безпека. Завдяки монтажу ризик забути закрити якусь із дверей зводиться практично до нуля.
  • Зручність експлуатації. Не доведеться витрачати час, щоб закрити вручну всі двері. Достатньо для цього один раз натиснути на спеціальну кнопку.
  • Універсальність. Сучасні пристрої можуть однаково ефективно застосовуватися практично на всіх автомобілях незалежно від моделі.

Встановлення модуля центрального замка в Києві

Якщо власник машини хоче швидко і якісно встановити такий модуль, доцільно буде звернутися до компетентних професіоналів з досвідом. У Києві пропонується безліч варіантів, серед яких наш автосервіс справедливо можна вважати ідеальним рішенням. У штаті працюють досвідчені професіонали, є потрібне обладнання та досвід. Процес проведення встановлювальних робіт чітко регламентується правилами безпеки і сучасними стандартами.

На виконані з встановлення роботи ми надаємо офіційну гарантію. Крім цього можна розраховувати на кваліфіковані консультації на всіх основних етапах - з самого початку і до завершення монтажних робіт.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00