спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна передньої панелі (телевізора)

 
Передня панель є дуже важливою частиною кузова автомобіля. Від того, в якому стані вона знаходиться, залежить зовнішній вигляд та геометрія транспортного засобу. Якщо вона ушкоджується, треба терміново звернутися до професіоналів щодо відновлювальних робіт. Якщо відновити панель неможливо і вона настільки деформована, що просто непридатна для цього, то проводяться роботи із заміни. Наш автосервіс для цього має унікальні можливості, серед яких кваліфіковані співробітники з багатим досвідом, знання, професійне обладнання та багато іншого. Сервіс обладнаний за всіма сучасними стандартами, що позитивно впливає на якість послуг та рівень сервісу.
 

Особливості заміни передньої панелі

Від того, в якому стані знаходиться передня панель транспортного засобу, залежить його зовнішній вигляд. При пошкодженні сильно змінюється геометрія і можуть з'явитися великі проміжки передньої частини кузова. Є кілька основних причин для виникнення таких ушкоджень, серед яких неакуратне поводження з автомобілем чи ДТП. Якщо пошкодження занадто серйозні, панель може не підлягати ремонту та відновленню. У разі єдиним адекватним рішенням стає заміна. Це складний і досить трудомісткий процес, довіряти виконання якого варто лише грамотним професіоналам із досвідом. У нашому автосервісі для цього є все, що може знадобитися. Гарантується індивідуальний підхід, якісна діагностика та безліч додаткових переваг.
 
При серйозних дефектах заміна буде єдиним адекватним виходом із ситуації. Її проводять, коли дефекти надто помітні та великі. Але з іншого боку часом провести роботи із заміни набагато дешевше, ніж займатися педантичними ремонтними роботами, здатними відібрати велику кількість часу, грошей та зусиль. Під час встановлення нової панелі зазвичай використовуються сучасні технології зварювання. Важливо, щоб роботи виконував по-справжньому кваліфікований майстер, який має сучасне обладнання та навички його використання. У нашому сервісі працюють саме такі майстри, які цілком відповідають основним вимогам.
 
Вартість послуги із заміни залежить від різних факторів, серед яких марка та модель транспортного засобу, складність та обсяг пошкодження. Щоб попередньо ознайомитись з приблизними термінами та цінами, треба звернутися до нашого сервісного центру. Консультація з менеджером допоможе з'ясувати всі деталі, які можуть зацікавити потенційних клієнтів.
 

Заміна передньої панелі у Києві

Якщо передня панель пошкоджена занадто сильно, треба звернутися до перевіреного сервісного центру для заміни. Наше СТО має у своєму розпорядженні для цього потрібні умови та ресурси. До наших головних переваг можна віднести:
 
  • Бездоганна якість сервісу, включаючи діагностику, вибір нової передньої панелі для заміни та багато іншого.
  • Демократичні ціни, що вирізняються своєю адекватністю на київському ринку відповідних послуг.
  • Гарантія якості на всі роботи від компетентних професіоналів.
  • Використання лише найкращого сучасного обладнання, що забезпечує ідеальну точність на кожному кроці виконання робіт.
Завдяки цьому нескладно за нормальною ціною отримати фактично ідеальну якість робіт із заміни. Гарантується надійність, ефективність та багато інших важливих переваг для клієнтів з різними автомобілями.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00