спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікована заміна акумулятора в авто

 
Автомобільний акумулятор має певний ресурс, який рано чи пізно може вичерпатися. Тому іноді потрібно замінити його на новий. Щоб отримати гарантію якості та демократичної вартості, треба звернутися до сучасного автосервісу. Ми пропонуємо найкомфортніші умови, які будуть бездоганно надійними. Заміна акумулятора проводиться за встановленими стандартами та в найкоротші терміни, при цьому забезпечено високу підсумкову якість. Консультації фахівців допоможуть розібратися з усіма ньюансами заздалегідь, дізнатися про вартість акумулятора та терміни проведення робіт.
 

Професійна заміна акумулятора на автомобілі

Акумулятор – це важливий елемент транспортного засобу, при виході з ладу батареї експлуатація автомобіля перестає бути можливою. Визначити чи потрібна його заміна, можна з різних факторів, серед яких:
 
  • Проблемний запуск.
  • Погана робота освітлювальних приладів.
  • Часта розрядка і т.д.
У деяких ситуаціях акумулятор може розрядитися, але проблема вирішується зарядкою. Якщо підзарядка не допомагає, це вказує на несправність АКБ. Вийти з ладу акумулятор може з різних причин, серед яких механічні пошкодження, негативний вплив факторів навколишнього середовища. Може просто вичерпатися ресурс закладений виробником. Щоб точно визначити проблему та поставити діагноз, потрібно звернутися до кваліфікованих працівників автосервісу. Фахівці проведуть діагностику, здійснять усі необхідні роботи з відновлення.
 
Дуже важливо підібрати для заміни новий якісний акумулятор, який матиме потрібні характеристики. Ретельний вибір вважається своєрідною гарантією отримання ідеального результату. Наші співробітники враховують не лише актуальні потреби та особливості автомобіля, а й фінансові можливості клієнта. Процес заміни може здатися досить простим, але він має деякі особливості. Вони відомі лише кваліфікованим майстрам. Тому краще не ризикувати новим акумулятором, наражаючи його на небезпеку виникнення пошкоджень. Також внаслідок самостійної заміни можуть виникнути проблеми з електросистемами автомобіля. Ми рекомендуємо заручитись підтримкою співробітників надійного СТО.
 

Заміна акумулятора в Києві

Процес заміни у нашому сервісному центрі характеризується гармонійним поєднанням оперативності, якості та адекватної вартості. Поки фахівці змінюватимуть акумулятор, клієнт може почекати у кімнаті відпочинку та випити каву. Гарантується якість виконаних робіт, а в процесі використовується надійне обладнання. Вартість приємно дивує навіть найвибагливіших клієнтів.
 
Наш автосервіс володіє потрібними ресурсами, щоб створити кращі умови для професійної заміни автомобільного акумулятора. Роботи виконуються досвідченими майстрами та за всіма нормами. Нова АКБ довго виконуватиме свої прямі функції за умови дотримання основних правил експлуатації.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00