спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Грамотна чистка клапана ЄГР (EGR)

 
Чистка клапана ЄГР, який також називається клапаном рециркуляції відпрацьованих газів, відноситься до категорії досить популярних послуг у сучасному автосервісі. Відповідний клапан є важливою частиною автомобіля, яка необхідна для точного регулювання кількості відпрацьованих газів, які проникають в систему пуску. Клапан при активній експлуатації може забруднитись, через що перестає нормально виконувати безпосередні функції. У такому разі треба буде звернутися до професіоналів для чистки, тому що самостійне втручання в систему може загрожувати деякими наслідками.
 

Відмінності професійної чистки клапана ЄГР

Сучасні клапани ЄГР стали більш надійними та функціональними з того часу, коли почали використовуватися вперше. В основі роботи зараз лежать спеціальні електронні системи. Завдяки ним вдається якісно добирати дозування вихлопу, позитивно впливаючи на надійність експлуатації транспортного засобу. Незгорілі компоненти паливної суміші завдяки цьому можуть використовуватися повторно.
 
Якісні клапани мають велику кількість важливих експлуатаційних переваг, які роблять їх практично незамінними. Завдяки ним вдається обмежити продукування шкідливих речовин, що є неймовірно важливим для стану навколишнього середовища. Повторна циркуляція вихлопів також не дає паливу сильно окислюватися, через що всередині камери згоряння знижується температура. Але, щоб забезпечувати повний набір таких переваг, клапан повинен знаходитися в ідеальному робочому стані. Невід'ємним моментом у цьому випадку вважається своєчасна чистка клапана ЄГР. Звернутися до професіоналів для замовлення такої послуги доведеться, якщо будуть виявлені такі симптоми:
 
  • Автомобіль починає рухатися ривками.
  • Вихлоп набуває чорного кольору.
  • Мастильні та паливні матеріали починають витрачатися надто швидко, перевищуючи звичну норму.
  • Рівень потужності двигуна помітно скорочується.
  • Силова установка починає барахлити, працювати нестабільно.
Це стандартний набір ознак, за якими слід стежити. Але вони можуть відрізнятись в залежності від конкретної моделі транспортного засобу.
 

Чистка клапана ЄГР у Києві

Щоб отримати якісну послугу за чесною ціною, можна звернутися до нашого автосервісу. Професіонали проконсультують з основних моментів, скористаються у проведенні робіт якісним обладнанням. Своєчасна чистка клапана ЄГР дозволяє захистити всю систему від передчасної поломки. Потрібно періодично приділяти увагу профілактичному чищенню такого клапана, який дозволить підтримувати його в оптимальному робочому стані.
 
Наше СТО має у своєму розпорядженні потрібні ресурси та знання для гарантовано швидкої та якісної чистки клапана ЄГР. Поєднання ціни та якості приємно здивує, як і професійні консультації, комфортні умови для замовлення послуги. Додатковою перевагою нашого автосервісу стає найчесніша вартість по Києву.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00