спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ефективна заміна паливної магістралі (паливних трубок)

 

Паливна магістраль є важливою частиною автомобіля, яка складається з певної кількості спеціальних трубок. Вони мають обмежений термін експлуатації, через що рано чи пізно виникає потреба в проведенні робіт із заміни. Краще не робити цього самостійно, якщо не хочеться нашкодити автомобілю і витратити час даремно. Перевірений автосервіс зможе виконати всі роботи з офіційною гарантією якості.

Заміна паливної магістралі в сучасному сервісі та її особливості

заміна-паливних-магістралейЗа допомогою магістралі з'єднуються елементи паливної системи, що забезпечує повноцінну роботу транспортного засобу. Важливо постійно перевіряти стан паливної магістралі, тому що існує великий ризик корозії її основних елементів. Гумові шланги зазвичай втрачають пружність з плином часу. У таких випадках проблеми розв'язуються за допомогою заміни. Фактори зношування можуть сильно вплинути на стан паливної магістралі, роблячи її повноцінне використання просто неможливим. Шланги і паливні трубки згнивають, а це насамперед впливає на герметичність паливної системи.

Необхідність у проведенні таких робіт може виникати в різноманітних ситуаціях, серед яких зіткнення з якимись перешкодами на дорозі, після ДТП тощо. Паливна система в таких випадках може пошкодитися внаслідок удару. Несправності можна ідентифікувати досить просто. Існує кілька основних ознак, за виявлення яких треба звернутися до перевіреного сервісного центру. Серед таких ознак можна відзначити:

  • Нестійку роботу силової установки.
  • Підвищення витрат палива.
  • Витік пального тощо.

Якщо щось із вищеописаного було виявлено водієм, необхідно звернутися до сучасного автосервісу для проведення діагностичних робіт. У нас для цього є всі необхідні умови, які гарантують оперативність і точність діагностики. Герметичність магістралі для палива ретельно перевіряється нашими досвідченими майстрами. Якщо виявлено пошкодження, складається план з проведення заміни. У процесі використовується тільки надійне обладнання та якісні комплектуючі, які підходять саме під конкретну модель автомобіля.

Заміна паливних трубок у Києві

Проблеми з трубками паливної магістралі можуть виникати в різних автомобілях, незалежно від марки і терміну експлуатації. Тому кожен водій має бути готовий до того, що потрібно буде звернутися для заміни до СТО з досвідом. Такий формат гарантує масу переваг. У Києві наш сервіс заслужив повагу клієнтів своєю якістю виконання робіт, індивідуальним підходом до всіх і багатьма іншими плюсами.

 

У процесі заміни в нашому сервісі використовуються тільки сертифіковані комплектуючі та найкраще обладнання, що дає змогу розраховувати на бездоганну підсумкову якість. На виконані роботи обов'язково надається гарантія. Також можна розраховувати на комфортне обслуговування, яке передбачає створення для клієнтів оптимальних умов. Фахівці нашого сервісу точно знають, як виконати відповідні роботи.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00