спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика витрати повітря

 
Щоб автомобіль працював максимально якісно та надійно, важливо налаштувати його двигун. Цей процес є комплексним, має масу унікальних особливостей, на які обов'язково варто звернути увагу. Важливим компонентом вважається датчик витрати повітря, від грамотності налаштування якого залежить надійність роботи автомобіля. Він може вийти з ладу через те, що вичерпався його робочий ресурс, при впливі з боку різноманітних негативних чинників та в інших ситуаціях. У такому разі знадобиться заміна, для якої доцільно буде звернутися до кваліфікованих професіоналів, які мають досвід та знання. Такий підхід стає чимось на кшталт гарантії бездоганної якості та надійності. У нашому СТО для таких робіт створено комфортні умови, оцінити які кожен клієнт зможе належним чином.
 

Коли може знадобитися заміна датчика витрати повітря?

Цей датчик дає можливість підготувати паливну суміш оптимальних пропорціях, щоб забезпечити нормальні умови для експлуатації. Якщо повітря буде занадто мало, то бензин не згорятиме повністю, що позначається на вихлопі, роблячи його бруднішим. Не дотримуватимуться при цьому сучасні екологічні норми. Також не найкращим варіантом стає і занадто велика кількість повітря, тому що машина не зможе розвивати в такому випадку повну потужність. Саме спеціальний датчик дозволяє контролювати кількість повітря, що надходить у циліндри двигуна. При натисканні на педаль газу відбувається регулювання подачі повітря шляхом відкриття дросельної заслінки. Датчик відстежує скільки повітря подається, регулює його кількість. Нормально працюючий елемент дозволяє максимально ефективно використовувати пальне, а також забезпечує оптимальні умови для фільтру сажі і каталізитора. За його повноцінної роботи скорочуються витрати на паливо, знижується знос двигуна автомобіля. Тому, якщо датчик ламається, треба якнайшвидше зробити його заміну.
 
Найпоширенішою причиною поломки вважається природне зношування. Від нагріву платинова нитка, яка є дуже важливим компонентом, може стоншуватися. Ресурс датчика в середньому становить близько 150 тис. км, але може змінюватись в залежності від стану машини, інтенсивності водіння та інших факторів. На нагрівальний елемент у процесі експлуатації може потрапляти пил та моторне масло, через що відбувається перегрів. Датчики не підлягають ремонту. Тому вирішити проблему дозволяє лише заміна. Серед ознак поломки можна назвати:
 
  • Підвищення витрати палива.
  • Показники розгону порушуються.
  • Двигун погано заводиться або може перестати працювати.
 

Заміна датчика витрати повітря у Києві

Якщо були виявлені проблеми в роботі двигуна та авто в цілому, треба звернутися до досвідчених експертів для проведення робіт із заміни даного компонента. Наше СТО є найкращим вибором у Києві, тому що гарантує якість у кожному окремому випадку незалежно від моделі автомобіля. Гарантується індивідуальний підхід, комфортні умови обслуговування, застосування ефективного обладнання, високоякісних деталей. Вартість заміни при цьому приємно вражає, як і можливість отримання кваліфікованої консультації.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00