спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна прокладки клапанної кришки в Києві

 

Заміна прокладки клапанної кришки може знадобитися у разі виникнення протікання масла або пошкодження самої клапанної кришки. Ця проблема належить до категорії поширених. Вона може з'явитися не тільки в старих моторах, а й нових, які не мають значного ступеня зношування і великого пробігу. Дл транспортних засобів з великим пробігом проблема протікання стає своєрідною нормою. Тому треба вміти правильно розпізнати проблему і звернутися для оперативного усунення до сучасного сервісного центру.

 

Коли може знадобитися заміна прокладки клапанної кришки?

заміна-прокладки-клапанної-кришки Клапанна кришка є частиною двигуна, за допомогою якої забезпечується герметичність відповідного вузла. За допомогою прокладки проміжки між блоком циліндрів і кришкою перекриваються, гарантуючи потрібний рівень герметичності. Але в певний час можуть виникати протікання, які практично завжди спричинені зношеністю прокладки, а в крайньому разі поганим станом самої клапанної кришки. Це потенційно небезпечне явище, яке призводить до забруднення силової установки, підвищеної витрати масла. Якщо не вживати ніяких своєчасних дій, поступово знизиться потужність мотора, з'являться проблеми в його функціонуванні. У підсумку двигун просто може зламатися, що потребуватиме проведення дорогих ремонтних робіт. Тому треба замінювати прокладку своєчасно, щойно буде виявлено протікання.

Прокладка є, як правило, виробом з гуми, який здатний надійно виконувати свої основні функції. Негативний вплив на неї чинять температурні перепади, агресивне середовище. Також у гуми є свій обмежений ресурс експлуатації. Через зношеність матеріалу починаються протікання, що вимагає проведення відповідних робіт із заміни. Важливо придбати для цього якісну деталь, яка зроблена за сучасними стандартами. Правильне встановлення також відіграє не менш важливу роль, дає змогу розраховувати на надійне виконання основних функцій.

Заміна прокладки клапанної кришки в перевіреному автосервісі

Є кілька причин для проведення заміни:

  • Порушення герметичності, поява протікання.
  • Різке збільшення витрат масла.
  • Під час середнього або капітального ремонту двигуна.

Треба звернутися для проведення робіт до сучасного сервісу, в якому працюють компетентні професіонали. Це дасть змогу розраховувати на високу якість, надійність та інші переваги. У процесі обов'язково використовуються якісні комплектуючі. Всі прокладки виконані з міцної і надійної гуми відомими виробниками, що гарантує їх ефективне виконання основних функцій. У нас ви можете зробити заміну прокладки кришки клапанів за хорошою ціною. Також, якщо буде потрібно, вартість заміни кришки клапанів вас приємно здивує.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00