спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікована адаптація дросельної заслінки

 
Дросельна заслінка є важливим елементом у сучасних автомобілях, який знаходиться у впускній системі ДВС. Вона потрібна для забезпечення правильного регулювання подачі повітря. Він проникає всередину двигуна транспортного засобу, де застосовується для повноцінного утворення паливно-повітряної суміші. Адаптація дросельної заслінки є процесом, спрямованим на її коректну роботу в автомобілі. Наш автосервіс має для надання даної послуги досвід, потрібні інструменти та всі інші можливості. Крім цього можна розраховувати на комфортне обслуговування та попередні консультації.
 

Особливості проведення адаптації дроселя

Для її встановлення використовується простір між повітряним фільтром та колектором впускного типу. Її можна порівняти з повітряним клапаном, який дозволяє забезпечити нормальне функціонування двигуна. Коли заслінка відкрита, тиск усередині системи буде такий самий, як і зовні. Коли вона закривається, відбувається зменшення тиску.
 
Потрібно вміти визначати положення цього компонента, щоб забезпечити його повноцінне функціонування. Суть адаптації полягає в тому, щоб дізнатися величину зазору між дросельним корпусом і самою заслінкою в конкретний момент часу. Якщо отримати такі дані, можна буде з'ясувати, як забезпечити повноцінну роботу автомобіля. Внаслідок тривалої експлуатації потенціометр може зношуватися. Навантаження надходить на його резистивний шар. Такі проблеми провокують труднощі з двигуном, який раптово починає глухнути. У разі появи таких ознак несправності оптимальним варіантом буде звернення до професіоналів, які зможуть надати послугу адаптації на високому якісному рівні.
 
Під час виконання процедури важливо довести адаптацію до завершення, щоб вона дала потрібний результат. У процесі використовується спеціальне обладнання, яке підбирається під конкретне авто в індивідуальному порядку. Краще звернутися до сервісу, який має повний набір обладнання та досвіду для реалізації всіх робіт на високому якісному рівні. Також процедура передбачає промивання дроселя.
 

Адаптація дросельної заслінки авто у Києві

Щоб отримати гарантію якісного виконання такої послуги у столиці, треба обрати перевірених спеціалістів. Оптимальним рішенням є наше СТО, тому що гарантуються такі переваги:
 
  • Індивідуальний підхід.
  • Своєчасне обслуговування.
  • Застосування надійних інструментів тощо.
Після промивання дроселя використовується комп'ютерний сканер та програмне забезпечення для правильної адаптації. Професіонали зроблять все грамотно та якісно, результатом чого стає повноцінне робоче положення заслінки. На всі виконані роботи надається гарантія якості, а їхня вартість може приємно здивувати навіть найдосвідченішого водія.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00