спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення електросклопідйомників

 

Електричні склопідйомники дають змогу підвищити рівень комфортності використання автомобіля. Не кожному подобається відкривати вікна за допомогою спеціального важеля. Це не завжди зручно, а іноді просто починає виводити з себе. Встановлення електросклопідіймачів з цієї причини стає дедалі популярнішим серед машин, в яких вони спочатку не були передбачені виробником.

Встановлення електросклопідйомників для підвищення рівня комфорту

встановлення-електросклопідйомниківІснує безліч варіантів, за допомогою яких можна підвищити комфорт від використання транспортного засобу. Електричні склопідйомники стають одним із них. Щоб вони працювали нормально, виконуючи основні функції, треба грамотно провести роботи з встановлення. Для цього варто звернутися до нашого автосервісу. Наші фахівці підкажуть, які треба вибрати склопідйомники під конкретний тип авто, фінансові можливості.

Для проведення робіт з встановлення у нас є необхідне обладнання. Компетентні професіонали точно знають, як встановити електричний привід, всі дроти. Це гарантує, що під час використання не виникатиме непередбачуваних проблем. Досить натиснути на кнопку, щоб опустити або підняти скло до потрібного рівня. Це значною мірою підвищує комфорт від використання транспортного засобу.

Встановлення електросклопідйомників у Києві

У столиці така послуга надається багатьма, як приватними майстрами, так і сервісами. Ми пропонуємо ідеальне співвідношення ціни та якості, а також повний набір інших переваг:

  • Допомога у виборі якісних склопідйомників.
  • Швидке встановлення з гарантією.
  • Найпривабливіша на ринку ціна.

Заздалегідь легко буде проконсультуватися, дізнатися розцінки, терміни та інші деталі у досвідчених професіоналів з автосервісу, щоб сформувати для себе повну картину.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00