спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна радіатора пічки (обігрівача) в Києві

Заміна радіатора пічки - це популярна послуга, яка дає змогу відновити нормальну роботу відповідної системи.

Заміна радіатора пічки є відповідальною процедурою, виконання якої бажано довіряти тільки компетентним професіоналам. Потрібно підібрати під конкретні потреби якісний радіатор, який буде повністю відповідати особливостям автомобіля. Кваліфікована діагностика, яка проводиться на попередньому етапі, дає змогу ознайомитися з основними особливостями стану радіатора, ухвалити адекватне рішення щодо проведення відновлювальних робіт. Наша СТО володіє для цього всіма необхідними можливостями, включно з широким штатом кваліфікованих майстрів, наявністю потрібного обладнання та всім іншим.

Особливості якісної заміни радіатора пічки 

заміна-радіатора-пічкиЦе дуже непроста послуга, яка може знадобитися практично будь-якому власнику автомобіля. Коли на вулиці настають холоди, обігрівач в автомобілі використовується особливо часто. Якщо пічка перестає адекватно виконувати свої функції, потрібно вжити відповідних заходів. Ними має стати звернення до перевірених фахівців. Комфортне керування автомобілем у холодних умовах, коли повноцінний обігрів відсутній, стає практично неможливим. Тому треба у разі виявлення проблем з пічкою звернутися до фахівців. Є кілька основних причин, через які відбувається щось подібне:

  • Радіатор пічки забитий.
  • Помпа не може забезпечити повноцінний тиск.
  • Пропадання нормального рівня герметичності між корпусом пічки та її радіатором.

Щоб отримати гарантію надійності та якості, треба звернутися до професіоналів з досвідом. Такий підхід гарантує ідеальний результат без компромісів. Найчастіше заміна проводиться через сильне забруднення, коли неможливо провести відновлювальні роботи. Не допоможе в такій ситуації чистка, промивка і всі інші процедури. Щоб не витрачати час на відновлювальні роботи, які свідомо не принесуть жодного результату, треба звернутися до професіоналів для проведення робіт із заміни. Водяна помпа може зламатися, через що буде потрібна її заміна. Розгерметизація часто призводить до небажаних наслідків, через що пічка перестає нормально виконувати свої основні функції. Щоб точно зрозуміти причини виникнення такої проблеми, потрібно провести візуальний огляд. Наші співробітники для цього мають у своєму розпорядженні потрібні ресурси, що гарантує бездоганну якість, надійність і всі інші подібні переваги.

Заміна радіатора пічки в Києві

У столиці існує безліч майстрів і сервісних центрів, в яких пропонується відповідна послуга. Серед них треба вибрати перевірених майстрів, які допоможуть досягти потрібного результату. Наша СТО має все необхідне для цього, включно з кваліфікованими фахівцями, надійними інструментами, обладнанням та оригінальними комплектуючими. Все це позитивно впливає на якість робіт, точність, швидкість. Додатковою перевагою стає офіційна гарантія якості, найкраща вартість у Києві та попередня консультація від компетентних професіоналів. Наш сервіс точно знає, як виконати роботи по-справжньому якісно. У нас найкращі ціни на заміну радіатора обігрівача!

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00