спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт та відновлення ременів безпеки

 
Ремені безпеки в автомобілі є дуже важливим елементом, без якого використовувати його не рекомендується. Це може спричинити не лише штрафні санкції з боку представників поліції, а й серйозніші наслідки. Треба подбати про власну безпеку. Якщо ремінь зносився чи пошкодився внаслідок ДТП, зовсім необов'язково купувати новий. Найчастіше можна відновити старий. Це коштуватиме набагато дешевше, ніж придбання нового. При цьому відновити його можна, не втрачаючи якісних характеристик. Головне заручитись для цього підтримкою співробітників перевіреного СТО. У Києві замовити таку послугу на найвигідніших умовах можна у нас.
 

Ремонт та відновлення ременів безпеки в автомобілі та його особливості

Процес ремонту бажано довіряти компетентним професіоналам, які мають відповідний досвід. У такому разі можна розраховувати на швидке та якісне відновлення у різних ситуаціях. Пошкодитися ремені можуть через попадання в аварію, їх може зіпсувати собака. Часто вони просто зношуються через інтенсивне використання. Але, незалежно від ситуації, можна провести відновлення котушки ременя безпеки, почистити механізм, замінити деякі важливі деталі.
 
Серед найпоширеніших проявів поломки можна назвати:
 
  • Ремінь перестає втягуватися через знос, проблеми з блокувальним пристроєм.
  • Блокується через ДТП.
  • Не втягується через зношування роликів, через проблеми з котушкою.
  • Спрацювали піропатрони внаслідок аварії, через що відбувається блокування.
Незалежно від конкретної ситуації, професіонали зможуть провести необхідні відновлювальні роботи. Головне звернутися до перевіреної компанії, співробітники якої мають досвід, знання та необхідні ресурси. Якщо ремінь безпеки в автомобілі перестав працювати, треба просто звернутися до нашого СТО, щоб розраховувати на комплексне обслуговування найвищої якості.
 
Ремонт починається з проведення огляду, внаслідок якого майстер точно встановлює причину поломки. Це може бути зношування, поломка окремих компонентів. Якщо буде потрібно, вони будуть швидко замінені на нові. Важливо, що в процесі ремонтних робіт використовуються тільки високоякісні оригінальні деталі. Всі вони мають сертифікати відповідності, що дозволяє розраховувати на бездоганну якість, надійність та інші важливі переваги. Наші майстри застосовують також сучасне обладнання, якісні інструменти, що гарантує відмінну якість виконаних робіт у кожному окремому випадку.
 

Ремонт та відновлення ременів безпеки у Києві

У столиці працює чимало СТО та приватних майстрів, які можуть запропонувати таку послугу. Наш автосервіс вигідно відрізняється серед цього різноманіття пропозицій своїм високим рівнем надійності, має перевірену репутацію. Наші майстри готові виконати роботи будь-якої складності на автомобілях різних моделей та марок, щоби власник отримав максимальну захищеність у разі потенційного зіткнення. Проводиться комплекс робіт, спрямований на повне відновлення працездатності ременів безпеки. На виконані роботи завжди видається гарантія якості. Можна розраховувати на професійні консультації.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00