спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт підігріву сидінь у Києві

 
Підігрів сидінь є поширеною опцією, яка присутня в багатьох автомобілях. Завдяки ній вдається підвищити рівень комфортності під час експлуатації машини. Якщо система підігріву дає збій, це негативно позначається на якості експлуатації. Ремонт підігріву сидінь – це відповідальне завдання, виконання якого бажано довіряти кваліфікованим професіоналам. У такому разі можна розраховувати на бездоганну якість, надійність, своєчасне виконання та чесні ціни. Все це можна отримати при зверненні до нашого автосервісу у Києві. У штаті працюють кваліфіковані майстри, є необхідне обладнання для виконання діагностики та безпосереднього ремонту.
 

Основні нюанси ремонту підігріву сидінь в авто

Існує кілька основних причин, через які система підігріву автомобільних сидінь може вийти з ладу. Щоб виявити конкретну причину, треба провести діагностичні роботи, для чого використовується спеціальне устаткування. Іноді для усунення поломки треба демонтувати та розібрати крісло. Серед основних причин несправності можна назвати:
 
  • Пошкодження проводки у каркасі сидіння.
  • Перегорання запобіжника через перепад напруги всередині автомобільної мережі.
  • Поломка блоку живлення.
  • Надмірне навантаження на сидіння, що призводить до розриву нагрівального елемента.
Багато хто ігнорує цю проблему, не бажаючи займатися усуненням поломки. Але робити цього не варто, бо можуть виникати деякі супутні проблеми, яких можна легко уникнути при своєчасному зверненні до професіоналів. Досвідчений майстер швидко зможе встановити причину та вирішити проблему. Найчастіше до поломки наводять проблеми із запобіжником. Виконуються вони зазвичай із прозорого пластику, всередині якого знаходиться спеціальний тонкий дріт. Він у разі поломки плавиться, що вдається визначити у процесі проведення діагностичних робіт. Ремонт у такому разі зводиться до вибору відповідного запобіжника та його заміни.
 
Ще однією поширеною причиною стає пошкодження або зношування смужки перемикача. У деяких випадках його треба просто очистити від забруднень, які там накопичуються в процесі активної експлуатації. Чистка у деяких ситуаціях допомагає вирішити проблему, але не завжди. Якщо не вдалося досягти потрібного ефекту, професіонали проведуть ретельний огляд та ремонтні роботи.
 

Ремонт підігріву сидінь у Києві

Якщо система зламалася і, відповідно, одне або кілька сидінь перестало нагріватися, треба звернутися до досвідчених професіоналів. У такому разі можна розраховувати на високу якість, персональний підхід та інші переваги. Наш автосервіс має великий досвід роботи, у штаті присутні лише кваліфіковані майстри. Завдяки цьому всі роботи проводяться дуже швидко та якісно. Для правильної діагностики створено комфортні умови, застосовується сучасне обладнання.
 
У нашому СТО можна буде отримати найкраще поєднання ціни та якості, гарантію на виконані роботи. Всі роботи проводяться за сучасними стандартами якості, а за допомогою кваліфікованої консультації нескладно розібратися в деталях, записатися на відвідування сервісу у зручний час. Кожен клієнт отримує якісний сервіс.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00