спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика колінвала

 

Датчик колінвалу є важливим елементом у системі керування мотором. Якщо він з якоїсь причини поламався, треба звернутися до фахівців для проведення заміни. Не варто робити спроб все виконати самостійно, тому що в такому разі існує певний ризик пошкодити якісь супутні елементи. Двигун може працювати некоректно або взагалі не працювати, якщо пошкоджено такий датчик. Тому виїхати далеко на машині не вийде. Комфортне пересування також стає абсолютно недоступним. Розв'язати проблему допомагає професійна заміна, замовити яку можна в нашому автосервісі. Якщо буде потрібна консультація, отримати її не складе ніяких труднощів за допомогою наших співробітників.

Тонкощі кваліфікованої заміни датчика коленвала

Вихід з ладу датчика положення колінчастого вала може виявитися дуже неприємною проблемою. Існує кілька основних ознак виникнення такої несправності, серед яких можна виділити:

  • Появу відповідної помилки в електронному блоці керування.
  • Двигун перестає запускатися так само легко, як і зазвичай. У деяких ситуаціях, щоб запустити мотор, треба на кілька секунд довше протримати стартер у ввімкненому режимі, ніж при робочому датчику.
  • Мотор може просто не запускатися.

заміна-датчика-коленвалаЦе відносно нешкідливі ознаки, але, якщо на них не відреагувати вчасно, ситуація може погіршитися і почати прогресувати. На пізній стадії мотор може зовсім перестати вмикатися або виникають інші серйозні проблеми. Наприклад, він може раптово почати трястися, скидати оберти без очевидної причини. Силовий агрегат може працювати дуже нестабільно практично в будь-якому режимі, як при навантаженні, так і на холостому ходу. Команди водія перестають адекватно розпізнаватися мотором. Тому від натискання на педаль газу не вдається отримати очікуваного відгуку.

Якщо якусь із вищеописаних проблем було виявлено, треба звернутися до перевіреного автосервісу для проведення діагностичних робіт. Тільки вони допоможуть точно встановити причину несправності та розробити стратегію щодо її усунення. Датчик не можна відремонтувати або якось відрегулювати. Тільки проведення повної заміни дає змогу відновити повноцінну роботу мотора. Як тільки з'явилися перші ознаки несправності, треба звертатися до фахівців сервісного центру. Важливо підібрати оригінальний датчик від надійного виробника, щоб забезпечити повноцінні умови для його експлуатації.

Заміна датчика колінвала в Києві

У нашому автосервісі замовити відповідну послугу не складе ніяких труднощів. Попередньо можна дізнатися про терміни, ціну та інші деталі в режимі телефонної консультації. Так само можна записатися на зручний час. Ми маємо в своєму розпорядженні потрібне обладнання для проведення точної діагностики. Вона точно допомагає визначити всі проблеми, провести роботи із заміни. Паралельно може бути проведена повна діагностика двигуна, що зробить виконані роботи ще надійнішими.

На роботи із заміни надається офіційна гарантія якості, як і на датчик колінчастого вала, що використовується. За такого якісного сервісу і високої якості послуги можна розраховувати на чесні ціни. Важко десь ще в Києві відшукати більш гармонійний баланс між ціною і якістю. Ми намагаємося працювати саме для цього, щоб задовольнити основні потреби клієнтів.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00