спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна ШРКШа (ШРУСа)

 

ШРКШ обов'язково рано чи пізно може зноситися. Це шарнір рівних кутових швидкостей, який відіграє важливу роль у забезпеченні повноцінної роботи автомобіля. У разі необхідності провести заміну ШРКШ важливо звернутися до перевіреного сервісу. Це дасть змогу отримати всі необхідні послуги в комплексі, починаючи з діагностики, закінчуючи безпосередньо заміною. Ми пропонуємо сучасний сервіс і найчесніші на відповідному ринку ціни.

Специфічні моменти в заміні ШРКШ

заміна-шркшТермін служби цього вузла залежить від безлічі факторів, серед яких конструкція, особливості експлуатації та багато іншого. Відтягувати заміну ШРКШ не рекомендується, тому що це може призвести до найнеприємніших наслідків. Треба час від часу звертатися до сервісу для проведення діагностики ШРКШ, що дасть змогу гарантувати своєчасне виявлення та усунення несправностей. Можна розраховувати завдяки цьому на безпеку, профілактику аварійних ситуацій.

Під час повороту керма можуть чутися сторонні звуки у вигляді шуму і тріску. Це з високою часткою ймовірності вказує на пошкодження шарніра, що погіршує рівень керованості машини. Шарнір треба щоразу перевіряти під час огляду ходової частини. Процедура заміни відносно проста, що дає змогу розраховувати на оперативність і адекватну вартість.

Щоб якісно замінити ШРКШ, потрібно демонтувати колеса, фіксатори важеля підвіски, піввісь, замінити пильовики. Потім монтується піввісь із новим набором шарнірів. Відновлювальні роботи в цьому разі проводити не прийнято, тому що шарнір не підлягає ремонту. Вирішити проблему можна тільки в разі повної заміни ШРКШ.

Виконання робіт може здатися на перший погляд досить простим, але насправді є багато моментів. Треба їх враховувати для досягнення потрібного результату. Обов'язково використовувати спеціальне обладнання, щоб зробити ремонт якісним. У нашому сервісі все це є в повному обсязі, що забезпечує якість, надійність та інші переваги. Не варто їздити з дефектними шарнірами, якщо їх можна замінити за адекватною вартістю, автоматично підвищивши безпеку транспортного засобу.

Плюси заміни ШРКШ в Києві на СТО Тайр Ленд

Наш автомобільний сервіс пропонує великий асортимент різноманітних послуг, серед яких і заміна ШРКШ. Можна розраховувати на якість і надійність виконання, використання тільки оригінальних запчастин і безлічі інших плюсів. Серед найголовніших можна відзначити:

  • Професійна діагностика, яка дає змогу виявити всі дефекти, підготувати найкращий план для їх усунення.
  • Використання найкращого обладнання.
  • Розширена гарантія якості на всі виконані роботи 12 місяців.
  • Найприйнятніші ціни.

Усе це дає змогу розраховувати на швидку і кваліфіковану заміну відповідно до основних правил і стандартів якості. Обслуговуються легкові автомобілі, мікроавтобуси та позашляховики. Роботи проводяться тільки досвідченими професіоналами, які мають потрібні навички та знання. Попередня консультація допоможе розібратися в деталях, знайти найкращий спосіб розв'язання проблеми.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00