спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна повітряного фільтра в автомобілі

 

Повітряний фільтр є важливим компонентом двигуна будь-якого сучасного автомобіля. Він використовується, щоб захистити двигун від передчасного виходу з ладу, проникнення всередину системи бруду і пилу. Дуже важливо періодично перевіряти його стан. Якщо будуть виявлені проблеми, треба провести заміну. У нашому автосервісі для цього створено по-справжньому комфортні умови, скористатися якими може кожен охочий.

Коли і як потрібно змінювати повітряний фільтр авто?

заміна-повітряного-фільтруПовітряний фільтр збирає пил і бруд, що містяться в повітрі, який двигун забирає для свого функціонування. Машина потребує регулярного обслуговування, зокрема заміни фільтрів, щоб вона могла повноцінно функціонувати. Якщо забивається повітряний фільтр, підвищуються ризики пошкодження двигуна. Автомобіль перестає нормально функціонувати. Також повітряний фільтр виконує різноманітні функції, серед яких приглушення робочих шумів і регулювання температурного режиму.

Повітряні фільтри можуть відрізнятися за своєю конструкцією, формою, розмірами та іншими характеристиками. Все це обов'язково потрібно враховувати під час проведення заміни. Консультація наших співробітників допоможе підібрати потрібну деталь під конкретний автомобіль.

Візуально кожен водій може зрозуміти, що прийшов час провести заміну. Повітряний фільтр стає темним, покривається різноманітними плямами. Це свідчить про занадто сильне забруднення і його потрібно замінити якомога швидше. На періодичність заміни впливає кілька факторів, серед яких характеристики самої деталі, а також особливості використання автомобіля. У сервісній книжці обов'язково прописані регламентні терміни з проведення заміни повітряного фільтра. Але вони можуть змінюватися залежно від особливостей використання.

Щоб заміна пройшла успішно, потрібно придбати якісний новий фільтр. Для цього треба звернутися до перевіреного автосервісу. Професіонали СТО Тайр Ленд демонтують стару деталь, поставлять на її місце нову. На виконані роботи надається гарантія якості.

Замінити повітряний фільтр у Києві

Щоб замінити відповідну деталь у машині в Києві, доцільно вибрати нашу СТО. Ми гарантуємо високу якість послуг, що надаються всім клієнтам. У процесі використовується сучасне обладнання, якісні запчастини. Вартість заміни дуже демократична. Не варто економити на цій послузі, тому що без її своєчасного проведення можна ще сильніше нашкодити автомобілю. Існує певний ризик виходу двигуна з ладу, що спричинить за собою дорогий ремонт. Наш автосервіс пропонує комфортні умови в поєднанні з адекватними цінами. Все виконується оперативно в ретельно підготовлених умовах. Консультація професіоналів допоможе зробити правильний вибір повітряного фільтра.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00