спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Комп'ютерна діагностика авто

Якщо з машиною не все гаразд, необхідно знайти причини зламання, щоб усунути його. Це обов'язковий етап будь-якого, навіть простого та швидкого ремонту. Комп'ютерна діагностика авто передбачає глибокий аналіз та тестування електронних систем транспортного засобу з метою виявлення пошкоджень та неполадок.

За допомогою цієї процедури можна визначити, які несправності є в автомобілі. Головне – звернутися до сервісного центру, де використовується сертифіковане обладнання та працюють досвідчені професіонали. Своєчасне виявлення несправностей дозволяє уникнути серйозних проблем у майбутньому.

Комп'ютерна діагностика автомобіля дає змогу оцінити технічний стан усіх електронних систем. Послуга дуже потрібна, а від її якості залежить подальша експлуатація автомобіля.

комп'ютерна-діагностика-авто

Особливості якісної комп'ютерної діагностики автомобіля

Самостійно важко оцінити стан транспортного засобу, розібратися у складних системах та окремих вузлах. Навіть маючи недорогий китайський сканер, покладатися автовласнику доводиться зазвичай на інтуїцію і не завжди вдається досягти потрібного результату. Тільки в автосервісі можна виявити усі дефекти, отримати консультацію досвідченого фахівця. Дуже часто трапляється так, що певні проблеми з авто є очевидними, а після проведення комп'ютерної діагностики автомобіля у Києві виявляється ще кілька прихованих несправностей.

Кожен водій напевно бажає почуватися комфортно і безпечно. Тому при появі на панелі приладів автомобіля сервісних позначень, особливо значка «Check Engine», необхідно відвідати автосервіс для проведення комп'ютерної діагностики авто. Комп'ютерна діагностика автомобіля проводиться за допомогою сучасних сертифікованих сканерів, які в руках професіоналів стають ефективним інструментом виявлення несправностей.

Для проведення робіт використовують високоякісне обладнання від відомих виробників. Це дозволяє ідентифікувати помилки практично на будь-якому автомобілі максимально точно, а також отримати необхідну технічну інформацію щодо їх усунення. Після проведення комп'ютерної діагностики авто спеціалісти пропонують клієнту кілька варіантів розв'язання проблеми.

Тільки досвідчений діагност може знати точну розшифровку помилок та розуміти процес ремонту. Процес діагностики може відрізнятись тривалістю, що залежить від масштабності перевірки. За допомогою професійної комп'ютерної діагностики автомобіля можна знайти та розв'язати деякі проблеми з несправностями електросистем, відновити робочий стан авто.

Навіщо проводити комп'ютерну діагностику

Ця процедура знадобиться у випадку зламання, її рекомендують робити з певною періодичністю. У Солом'янському районі СТО комп'ютерна діагностика передбачає зчитування кодів помилок, серед яких можуть бути приховані. Сканер, переносний апарат або багатофункціональний стенд підключають до спеціальних роз'ємів на автомобілі для перевірки.

Обладнання не тільки точно фіксує збої та порушення, але також стирає, коригує виявлені коди помилок. Якщо бортовий комп'ютер не показує жодних несправностей, достатньо проводити діагностику один раз на рік. Це дозволяє вчасно виявляти серйозні чи незначні приховані несправності.

Термінова комп'ютерна діагностика машини необхідна у таких випадках:

 • їзда з ривками та поштовхами, нерівномірна робота двигуна;
 • поява незрозумілих та неприродних шумів, скрипів;
 • падіння потужності, збільшення витрати палива, мастила;
 • проблеми з коробкою перемикання передач;
 • занесення авто вправо або вліво під час їзди, труднощі з кермовим керуванням.

Нерівномірне зношування покришок — також привід звернутися в професійний сервіс і пройти перевірку на відсутність зламання.

Діагностика необхідна також після покупки автомобіля у власника. Найкраще зробити її до остаточного розрахунку, адже господарі часто вживають заходів, щоб приховати серйозні несправності або просто не розповідають про них. CAN-шина, яка поєднує датчики, блоки та внутрішні системи, покаже всю історію неполадок.

Що перевіряють під час діагностики

У процесі фахівці проводять діагностику ходової, двигуна, коробки передач. Про неполадки з мотором повідомляє індикатор Check Engine — він спалахує на панелі при виявленні електронікою будь-яких проблем. Але не можна лише за ним судити про стан транспортного засобу, адже цей індикатор може говорити й про тимчасові помилки.

Капітальний ремонт двигуна коштує недешево, тому краще перевірити його стан заздалегідь, ніж потім усувати серйозні несправності. Негайно звернутися до сервісу варто в таких ситуаціях:

 • збільшення витрати палива та мастила;
 • зниження потужності;
 • поява сторонніх звуків під час роботи;
 • нестабільність на холостому ходу.

Ціни на комп'ютерну діагностику авто доступні, навіть якщо потрібно буде перевірити старий автомобіль. Це набагато дешевше, ніж потім замовляти ремонт – у разі складного відновлення доведеться на якийсь час залишитися без машини.

Якщо в роботі коробки передач були виявлені неполадки, необхідно окремо перевірити її. Головна ознака на приладовій панелі загоряється спеціальний індикатор. Також водій відзначає некоректну поведінку авто під час перемикання передач, появу пробуксовувань та ривків. Інші симптоми зламання КПП:

 • сторонній шум під час роботи;
 • підвищена витрата палива;
 • нездатність автомобіля рушити з місця без натискання на педаль газу.

Електронна діагностика авто також може включати ходову перевірку. У процесі звертають увагу на стан кермової, гальмівної системи та підвіски. Ознаки серйозних неполадок — брязкіт, гуркіт, стукіт, що віддають у кермо або сидіння. Таке буває при занедбаних несправностях, розв'язати проблему допоможе заміна зношених деталей.

Провести діагностику необхідно, щоб визначити які складники втратили робочий ресурс. Вигідніше та зручніше проводити планову перевірку, щоб уникнути дорогого ремонту. Протестувати ходову необхідно і перед покупкою уживаного автомобіля в такому випадку діагностика повинна бути комплексною.

Навіть якщо зовні авто здається цілком справним, не факт, що це справді так. Поява вібрацій, розгойдування на поворотах, скрип під час гальмування – ці симптоми говорять про те, що ходова потребує ремонту. Спеціальне обладнання допоможе точно визначити проблему та розрахувати ціну відновлення.

Комп'ютерна діагностика авто найкраща ціна в Києві

Щоб отримати гарантію точного результату комп'ютерної діагностики автомобіля, рекомендуємо звернутися до нашого автосервісу. Можна розраховувати на повний набір переваг:

 • ефективність;
 • висока швидкість проведення діагностики;
 • точність виявлення зламання;
 • можливість отримати детальну консультацію досвідчених професіоналів.

Все це можна отримати за адекватною вартістю. Наші співробітники проведуть комп'ютерну діагностику конкретного вузла автомобіля та перевірять його повністю у разі потреби. На всі виконані роботи видається результат зі списком певних помилок та гарантія на роботи.

Автосервіс використовує професійне обладнання Bosch ESI[tronic], має фахівців з потрібним рівнем компетентності. Ми намагаємося подбати про всіх клієнтів, створивши для них комфортабельні умови. До кожного клієнта обов'язково буде знайдено правильний підхід, який позитивно позначиться на якості отриманої послуги. Якщо вам потрібна комп'ютерна діагностика авто у Києві та ремонт за адекватною ціною, звертайтесь до нас!

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00