спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Комп'ютерна діагностика авто

 
За допомогою комп'ютерної діагностики можна визначити, які поломки є в автомобілі. Головне звернутися до сервісного центру, де використовується сертифіковане обладнання та працюють досвідчені професіонали. Своєчасне виявлення несправностей дозволяє уникнути серйозних проблем у майбутньому. Комп'ютерна діагностика автомобіля дає змогу оцінити технічний стан усіх електронних систем. Послуга дуже потрібна, а від її якості залежить подальша експлуатація автомобіля.
 
комп'ютерна-діагностика-авто
 

Особливості якісної комп'ютерної діагностики автомобіля

Самостійно важко оцінити стан транспортного засобу, розібратися у складних системах та окремих вузлах. Навіть маючи недорогий китайський сканер покладатися автовласнику доводиться зазвичай на інтуїцію і не завжди вдається досягти потрібного результату. Тільки в автосервісі можна виявити усі дефекти, отримати консультацію досвідченого фахівця. Дуже часто трапляється так, що певні проблеми з авто є очевидними, а після проведення комп'ютерної діагностики автомобіля у Києві виявляється ще кілька прихованих несправностей.
 
Кожен водій напевно бажає почуватися комфортно і безпечно. Тому при появі на панелі приладів автомобіля сервісних позначень, особливо значка "Check Engine", необхідно відвідати автосервіс для проведення комп'ютерної діагностики авто. Комп'ютерна діагностика автомобіля проводиться за допомогою сучасних сертифікованих сканерів, які в руках професіоналів стають ефективним інструментом виявлення несправностей.
 
Для проведення робіт використовують високоякісне обладнання від відомих виробників. Це дозволяє ідентифікувати помилки практично на будь-якому автомобілі максимально точно, а також отримати необхідну технічну інформацію щодо їх усунення. Після проведення комп'ютерної діагностики авто фахівці пропонують клієнту кілька варіантів вирішення проблеми. Тільки досвідчений діагност може знати точну розшифровку помилок та розуміти процес ремонту. Процес діагностики може відрізнятись тривалістю, що залежить від масштабності перевірки. За допомогою професійної комп'ютерної діагностики автомобіля можна знайти та вирішити деякі проблеми з несправностями електросистем, відновити робочий стан авто.
 

Комп'ютерна діагностика авто - краща ціна в Києві

Щоб отримати гарантію точного результату комп'ютерної діагностики автомобіля, рекомендуємо звернутися до нашого автосервісу. Можна розраховувати на повний набір переваг:
 
  • Ефективність.
  • Висока швидкість проведення діагностики.
  • Точність виявлення поломки.
  • Можливість отримати докладну консультацію досвідчених професіоналів.
Все це можна отримати за адекватною вартістю. Наші співробітники проведуть комп'ютерну діагностику конкретного вузла автомобіля та перевірять його повністю у разі потреби. На всі виконані роботи видається результат зі списком певних помилок та гарантія на роботи. Автосервіс використовує професійне обладнання Bosch ESI[tronic], має фахівців з потрібним рівнем компетентності. Ми намагаємося подбати про всіх клієнтів, створивши для них комфортабельні умови. До кожного клієнта обов'язково буде знайдено правильний підхід, який позитивно позначиться на якості отриманої послуги. Якщо вам потрібна комп'ютерна діагностика авто в Києві та ремонт за адекватною ціною, звертайтесь до нас!
авто

Запишіться на СТО зараз

Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00