спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Рихтування капота за всіма правилами

 
Капот автомобіля може пошкодитися навіть при несильному зіткненні з різними перешкодами. Після аварії ушкодження бувають досить серйозними. Водію доведеться звернутися до професіоналів, якщо він хоче відновити естетичну привабливість автомобіля та його основні технічні характеристики. Наш сервісний центр пропонує найкращі умови для замовлення відповідної послуги.
 

Якісне рихтування капота авто та його ключові особливості

Капот може втратити форму після аварії або внаслідок зіткнення з якоюсь перешкодою, падіння певного предмета. Незалежно від причини, потрібні якісні відновлювальні роботи, випрямлення капота. Процедура рихтування має здійснюватися за допомогою сучасного обладнання. На попередньому етапі потрібна діагностика, яка дозволить визначити ступінь ушкоджень, знайти ефективні шляхи вирішення проблеми. Іноді ушкоджується не тільки кузов, а й внутрішні елементи, наприклад, підкапотний простір. Наші майстри оглянуть машину, щоб виявити усі пошкодження.
 
Вирівнювання капота за допомогою професійного обладнання дозволяє досягти відмінного якісного результату. Після огляду майстер ухвалює рішення, який метод відновлення вибрати. Відновлюватися форма капота може за допомогою витягування або рихтування спеціальним обладнанням - споттером. Кожна процедура має свої унікальні особливості та конкретну техніку виконання робіт. У будь-якому випадку вдається привести капот у повний порядок. Найкраще відразу звернутися до професіоналів, не намагаючись зробити все самостійно. У такому випадку можна лише нашкодити машині, посилити пошкодження.
 
Після ретельного огляду та складання плану дій розпочинаються роботи. Також можна попередньо дізнатися про вартість їх виконання, щоб у майбутньому не виникало зайвих питань. Процес вирівнювання починається з відновлення найбільших вм'ятин або опуклостей. За допомогою спеціальних молотків відбувається випрямлення невеликих дефектів. Потім капот, якщо необхідно, витягується гідравлічним обладнанням і вирівнюється споттером. Коли поверхня вирівняна, вона ґрунтується на кілька шарів. Завершальним етапом стає фарбування та лакування. Усі роботи проводяться відповідно до сучасних стандартів якості. У процесі використовуються лише надійні інструменти, якісні витратні матеріали. Це позитивно позначається на підсумковому результаті, який клієнт може побачити на власні очі.
 

Рихтування капота в Києві

У столиці така послуга потрібна дуже часто, бо ніхто не застрахований від різноманітних пошкоджень транспортного засобу. Для швидкого та якісного відновлення капота бажано звернутися до нашого сервісу, який пропонує найчесніші послуги у Києві. Можна буде розраховувати на набір таких переваг:
 
  • Швидке виконання робіт із гарантією якості.
  • Адекватна ціна рихтування капота.
  • Гідний сервіс.
Досвідчені професіонали знають, як відрихтувати капот після найскладніших ушкоджень, повернути йому первозданний вигляд. Звернутися до нашого СТО дуже просто, тому що воно знаходиться у зручному місці. Можна отримати попередню консультацію по телефону.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00