спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна двигуна в Києві

 

заміна-двигуна

Двигун в автомобілі є дуже важливим вузлом, від якого залежить працездатність усього транспортного засобу. У деяких ситуаціях він може пошкодитися. Для відновлення проводяться ремонтні роботи, які дають змогу відновити його нормальну працездатність. Іноді він не підлягає такому відновленню або ж відновлення дорожче самого двигуна. Тому потрібна заміна двигуна на новий або з пробігом. Це складна процедура, яка має масу нюансів і особливостей. Важливо звернутися до професіоналів з досвідом, щоб все було зроблено за сучасними стандартами якості.

Специфіка грамотної заміни двигуна в автомобілі

Мотор належить до категорії звичайних запчастин. Тому, якщо під час заміни буде використовуватися мотор з аналогічними характеристиками, не доведеться витрачати час на підготовку документації. Якщо тип двигуна та його основні робочі параметри відрізнятимуться, доведеться вносити відповідні зміни до технічного паспорта засобу. У разі заміни моделі треба буде внести туди такі деталі. Номер нового мотора вносити в документацію не доведеться. Перед заміною дуже важливо перевірити, чи не були перебиті номери на моторі. Є ймовірність, що його зняли з краденого автомобіля. Але, якщо звернутися до сучасного автосервісу, можна розраховувати на комплексне розв'язання проблеми і максимальну якість.

заміна-двигуна-автомобіляПроцес заміни має деякі складнощі, які відомі тільки компетентним професіоналам. Тому, в разі виникнення такої потреби, треба звернутися до перевірених фахівців. Це дасть змогу розраховувати на швидкість, якість і гарантію на подальшу роботу агрегату. У процесі використовується сучасне обладнання, яке дає змогу безпечно витягти стару силову установку. Після цього проводиться діагностика системи, виявляються всі її несправності. Завдяки цьому можна паралельно замінити і запчастини, що вийшли з ладу, щоб потім під час роботи не виникало непотрібних наслідків.

Заміна двигуна в перевіреному автосервісі

У столиці працює чимало сервісів, які пропонують відповідну послугу. Своєрідною запорукою якості її отримання стає звернення до сучасного сервісу, в якого є знання, кваліфіковані фахівці, навички, обладнання, все інше. На виконані роботи обов'язково надається гарантія, яка доповнює список з безлічі додаткових переваг. Попередня консультація дасть змогу розібратися в нюансах, оформити відвідування сервісу на зручний час для проведення попередньої діагностики та подальшої заміни, отримати кращі умови.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00