спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Локальне та тотальне фарбування даху автомобіля

На різних деталях кузова автомобіля можуть з'явитися сліди активного використання. Часто вони виникають на даху, який піддається різноманітним впливам ззовні. Зазвичай там водій помічає механічні пошкодження, помутніння та дефекти лакофарбового покриття. Незалежно від походження дефектів потрібно звернутися до професіоналів для фарбування. Це найпростіший і найдоступніший спосіб повернути даху колишній вигляд. Якщо нічого не робити, невелика подряпина або дефект може виявитися великою проблемою через активний розвиток корозійних процесів. Своєчасне фарбування в перевіреному автосервісі гарантує захист.

Фарбування даху автомобіля за сучасними стандартами якості

фарбування-даху-автоПотреба у фарбуванні даху авто може виникнути в різних ситуаціях. Все залежить від активності експлуатації транспортного засобу та інших причин. Може знадобитися локальне фарбування даху, де були виявлені пошкодження. Іноді необхідно повністю пофарбувати всю поверхню даху. Зазвичай така послуга потрібна після серйозних пошкоджень, наприклад, через падіння зверху якогось предмета. Локальне фарбування дає змогу ефективно та швидко ліквідувати дефекти ЛФП машини пошкодженої частини даху авто. Дефекти ЛФП можна недорого усунути за допомогою цього способу, якщо звернутися до нашого сервісного центру. У роботі використовується надійне обладнання, високоякісні фарби.

Локальне фарбування даху автомобіля є ідеальним варіантом для приведення його в повний порядок. Не варто ігнорувати дефекти, які утворюються на поверхні даху. Під впливом вологи, ультрафіолету та інших негативних факторів проблема може стати набагато серйознішою. Чим довше затягувати, тим критичнішою може виявитися ситуація. Для фарбування не доведеться демонтувати дах, що неймовірно практично. У процесі використовується спеціальне обладнання, що дає змогу досягти відмінного результату. Терміни ремонту залежать від ступеня пошкодження, особливостей автомобіля та інших нюансів. Консультація з нашими майстрами допоможе розібратися детальніше з деталями процесу. Після діагностики буде оголошено вартість і приблизні терміни виконання робіт. Якщо клієнта все влаштовує, наші фахівці беруться до справи. Вони ретельно вибирають фарбу, щоб вона ідеально підійшла під колір транспортного засобу.

Переваги професійного фарбування даху авто в Києві на СТО Тайр Ленд

У нашому сервісному центрі пропонується професійне фарбування, яке відповідає всім стандартам. До основних переваг звернення до нас для отримання цієї послуги можна віднести:

  • Ретельний огляд перед початком виконання робіт.
  • Високоякісні підготовчі роботи.
  • Використання тільки найкращих фарб від відомих брендів у комплексі зі спеціальним обладнанням.

Вартість фарбування даху авто в Києві у нас найдемократичніша на відповідному ринку послуг. Можна розраховувати на ретельне виконання робіт, що гарантує бездоганний результат. Дах після виконання фарбувальних робіт набуває такого зовнішнього вигляду, наче щойно вийшов з конвеєра. Ми гарантуємо високу якість виконання всіх робіт.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00