спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Поклейка оракалу на автомобіль

 

На сучасному ринку плівок для автомобіля пропонується величезний асортимент, в якому можна буде під різні запити підібрати оптимальне рішення. Наклеювання оракала на кузов автомобіля вважається однією з найбільш затребуваних послуг у цьому сегменті, через те, що плівка оракал має деякі важливі характеристики. Щоб не зіпсувати плівку, треба звернутися для якісної поклейки до досвідчених професіоналів. Наш сервісний центр пропонує комфортні умови, відмінну якість і безліч інших незаперечних переваг для кожного клієнта.

Поклейка оракалу на автомобіль за всіма правилами

поклейка-оракалу-на-автоЩоб отримати повний набір переваг, треба звернутися до нас. Цей тип плівки дуже активно використовується для обклеювання різноманітних елементів транспортного засобу. Пропонується величезний асортимент колірних рішень і фактур, що дає змогу задовольнити практично будь-які потреби. Забарвлення практично нічим не обмежене. Тому можна буде втілити в життя практично будь-які ідеї, навіть найсміливіші і незвичайні. Від клієнта вимагається тільки вибір фактури і кольору, які сподобаються йому найбільше. Решту робіт з поклейки наші співробітники беруть на себе. У процесі дотримуються всіх основних технологічних правил і стандартів.

Поклейка є складним процесом, тому що потрібна підготовка кузова перед нанесенням. Можна обробити за допомогою цієї плівки практично будь-який сучасний автомобіль, зокрема легковий, позашляховик тощо. Неважливо, якою конфігурацією він володіє, наші співробітники готові забезпечити стовідсоткову якість. Вся плівка клеїться максимально рівно і без дефектів, зберігаючи при цьому всі свої основні функції. Фахівці на попередньому етапі проводять огляд кузова, обговорюють з клієнтом потенційні особливості по деталях, на які буде виконуватися поклейка, терміни, ціну і все інше. Якщо клієнта все влаштовує, можна оформляти замовлення. Цей процес складається з декількох основних етапів, серед яких:

  • Замір кузова, перевірка стану поверхні, її якості. Потім машина ретельно миється.
  • У разі необхідності треба демонтувати знімні елементи, які будуть обклеюватися.
  • Видалення бруду, вкраплень та інших сторонніх компонентів, знежирення за допомогою спеціального засобу.
  • Безпосередній процес нанесення плівки, вирівнювання поверхні плівки.

Для проведення всіх вищеописаних робіт наш сервіс має в своєму розпорядженні сучасне обладнання, кваліфікованих майстрів і все інше, що дає змогу розраховувати на бездоганну якість виконання робіт, надійність та інші подібні переваги.

Поклейка оракалу на кузов у Києві

Якщо треба обробити кузов автомобіля за допомогою такої плівки якісно і професійно, доцільно заручитися підтримкою справжніх професіоналів. Наш сервісний центр у Києві має у своєму розпорядженні досвід, знання і всі інші ресурси. Застосовуються найкращі матеріали, що гарантують ідеальний ефект. Можна замовити обклеювання всього кузова або його окремих елементів. Якість у будь-якому разі буде максимально високою, якщо звернутися до нас. Крім цього можна розраховувати на прийнятні ціни, професійні консультації та безліч інших переваг, що роблять співпрацю ще більш комфортною.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00