спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Фарбування авто в Києві

 

Великою популярністю користується фарбування авто в Києві. Цю послугу замовляють автовласники, які хочуть повернути транспортному засобу первісний лиск або замаскувати наслідки ДТП, ознаки корозії. Послуга з фарбування авто стане найправильнішим рішенням. За допомогою тюнінгу можна вдосконалити зовнішній вигляд автомобіля і отримати бажаний результат.

phone (096) 941-53-96 Безкоштовна консультація з майстром

Де зробити фарбування автомобіля в Києві, як відбувається процес?

Якщо вам потрібно якісно пофарбувати авто, то не виконуйте цю роботу самостійно. Послугу в Києві пропонують перевірені СТО. Фахівці використовують для фарбування автомобіля спеціальне обладнання, а сам процес відбувається поетапно.

Тотальне фарбування кузова автомобіля

Саме кузов показує стан автомобіля. Здебільшого роботи з фарбування виконують з метою відновлення машини після аварії. Ефективний метод можна використовувати лише після попереднього ремонту кузова. Цей тип фарбування варто обирати тоді, коли ви хочете привести автомобіль до ладу після довгого періоду простою транспортного засобу на вулиці.

Виконання підготовчих робіт

Співробітники автосервісу проводять фарбування автомобіля тільки після підготовчих робіт. Перед фарбуванням кузова необхідно:

 • детально продумати план робіт;
 • добре зачистити покриття, щоб під час фарбування не з'являлися дефекти;
 • здійснити знежирення поверхні;
 • виконати рихтування погнутих елементів кузова.

Чи фарбують автомобіль відразу після рихтування?

Якщо вам відрихтували поверхню кузова, то не можна відразу виконувати фарбування. Перед нанесенням фарби необхідно провести підготовку поверхні.

Підготовка деталей перед фарбуванням: що це таке?

фарбування-авто-в-києвіПідготовка поверхні перед фарбуванням - одна з найбільш затребуваних послуг. Фахівці СТО проводять кузовний ремонт, видаляють сліди іржі з використанням спеціальних кислотних ґрунтовок. Після застосування таких ґрунтовок поверхня кузова стає стійкою до впливу корозії. Поверхня ретельно шліфується перед фарбуванням автомобіля. Професіонали наносять на поверхню авто кілька шарів автошпаклівки. Після висихання автошпаклівки можна наносити спеціальну ґрунтовку. Потім фахівці переходять до повного фарбування авто.

На вартість фарбування авто в Києві впливають різні чинники. У столиці вартість послуги досить висока, але співробітники СТО виконують роботу максимально якісно. В автосервісі можна записатися на тотальне або локальне фарбування кузова автомобіля.

Як відбувається тотальне фарбування авто?

На СТО автовласникам пропонують такі методи фарбування транспортного засобу: на спеціальних фарбувальних станціях, за допомогою фарбопульта в малярній камері. Перший метод полягає в тому, що на фарбувальних станціях закривають папером елементи, яким не потрібне фарбування. Інші частини кузова фахівці покривають фарбою. Кожен пошкоджений елемент ретельно покривається фарбою. Другий спосіб - застосування фарбопульта в малярній камері. Автовласники в Києві часто вибирають саме цей надійний і перевірений часом спосіб.

У яку суму обійдеться фарбування автомобіля?

повне-фарбування-автоЦе питання хвилює всіх автовласників, які хочуть скористатися послугою. Якщо потрібно пофарбувати тільки 1 деталь легкового авто, то вартість послуги починається від кількох тисяч гривень. Приблизно таку суму доведеться витратити на фарбування переднього бампера Honda Civic 2008 року випуску. Повна ціна фарбування авто залежить від типу кузова, кількості та виду використаної фарби, ступеня пошкодження деталей.

Співробітники автосервісу в Києві нададуть вам детальну інформацію про вартість послуги. Повна ціна рихтування буде названа тільки після оцінки ремонту. Уточнити вартість послуги ви можете за допомогою популярних месенджерів. Перед виконанням підготовчих робіт співробітник автосервісу оформляє заявку, складає план, зазначає необхідні матеріали. Майстер повідомляє клієнту вартість кожного етапу фарбувальних робіт.

 

Якщо вам потрібно повністю пофарбувати машину або уточнити вартість послуги, зверніться по допомогу до СТО в Києві. Співробітники автосервісу пропонують клієнтам свою кваліфіковану допомогу.

Особливості локального фарбування автомобіля

Деякі автовласники шукають корисну інформацію про локальне фарбування авто. Розглянемо такий приклад: ваш автомобіль потрапив у ДТП, внаслідок чого було пошкоджено бампер. У цьому випадку знадобиться рихтування бампера, щоб ваша машина знову мала презентабельний вигляд. Локальне фарбування бампера допоможе повністю приховати сліди від удару.

Які частини автомобіля можна пофарбувати?

Досвідчені майстри виконують локальне фарбування на будь-яких частинах кузова машини. Велике значення має те, на яких частинах була пошкоджена фарба. Автосервіс пропонує інші послуги власникам автомобілів. На СТО можна замовити:

 • фарбування порогів;
 • відновлення капота;
 • усунення сколів.

Пороги постійно контактують з дрібними частинками, в результаті чого з часом втрачають первісний вигляд. Дрібні частинки піску, гравію вилітають з-під коліс автомобіля. Після фарбування пороги зберігають не тільки естетичний вигляд, а й цілісність.

Після фарбування капот стає глянцевим, красивим. На капоті авто не буде дефектів, слідів від ударів каміння.

Автовласники часто скаржаться на відколи на капоті. Після локального фарбування ця проблема зникає. Така затребувана послуга користується великою популярністю.

Технологія локального фарбування буде однаковою для різних деталей авто. Може відрізнятися ціна фарбування машини, але технологія залишається незмінною.

Як відбувається часткове фарбування?

Часткове фарбування авто мало чим відрізняється від загального. Під час часткового фарбування обов'язково використовується спеціальний трафарет. За допомогою такого трафарету можна обмежити зону фарбування. Фарба наноситься на певні деталі, а неушкоджена поверхня кузова закривається захисним папером.

Чи знімають бампер під час фарбування авто?

На СТО виконується фарбування бампера за допомогою перевіреної технології. Перед фарбуванням майстри знімають деякі елементи кузова. Після обробки елементи покривають фарбою з використанням фарбопульта. Таким способом виконується фарбування всіх частин, які можна демонтувати.

Якою буде ціна локального фарбування?

Точна ціна фарбування деталі авто залежить від обсягу виконаних робіт. Якщо пошкодження великі та складні, то вартість послуги збільшується. Перед початком фарбування автомобіля ви отримуєте точний розрахунок, можете планувати бюджет. Можете не сумніватися в тому, що вартість послуги в Києві буде максимально доступною. Якщо вам потрібно привести автомобіль до ладу, замовляйте локальне фарбування. Ця послуга коштує недорого, але дає бажаний результат.

Як можна визначити вартість малярних робіт?

Автовласники турбуються про вартість виконання фарбувальних робіт. На формування ціни фарбування авто впливають різні чинники. Для кожного автомобіля ціна фарбування капота буде індивідуальною. Вартість послуги залежить від таких факторів:

 • обсяги пошкодження ЛФП;
 • які матеріали майстер обрав для проведення фарбування;
 • які обсяги робіт потрібно виконати.

За локального фарбування авто вартість буде не надто високою. Ціна збільшується за умови тотального фарбування. В автосервісі вам запропонують відповідний варіант для розв'язання проблеми, а співвідношення ціни та якості буде оптимальним. Менеджери автосервісу озвучують вартість, консультують клієнтів. Замовник розуміє, за які послуги він платить гроші. Клієнт дізнається точну вартість на попередньому етапі, після чого дає свою згоду на фарбування автомобіля. Такий підхід до справи гарантує максимальний комфорт для обох сторін.

 

Чому для фарбування автомобіля варто звернутися до СТО Тайр Ленд?

У Києві працює велика кількість перевірених автосервісів. Клієнтам запропоновано полірування авто, фарбування деталей та інше. Свої послуги пропонують не тільки сервісні центри, а й приватні майстри. Не на всіх СТО можна отримати оптимальну якість фарбування за доступною ціною. Щоб отримати хороший результат, потрібно звернутися за допомогою до професіоналів. У нас замовлення послуги здійснюється на найкращих для клієнтів умовах. Усі переваги співпраці з нами:

 • Кваліфіковані співробітники чудово виконують свою роботу. Майстри з багаторічним досвідом роботи дотримуються основних стандартів, принципів і технологій.
 • Для ефективного фарбування автомобіля ми використовуємо надійні інструменти.
 • Фарба для авто підбирається індивідуально.
 • Допомога та консультація менеджерів.
 • Офіційна гарантія на всі виконані роботи.

Під час виконання робіт майстри замінюють пошкоджені деталі, після чого здійснюють тотальне фарбування. Дефекти та вм'ятини усуваються максимально швидко. Дефекти попередньо ліквідуються, а потім вирівнюється поверхня кузова автомобіля. Роботи відбуваються в певній послідовності, що гарантує бездоганний результат. З урахуванням своїх фінансових можливостей наші клієнти замовляють ексклюзивне або стандартне фарбування.

У процесі фарбування досвідчені маляри використовують сертифіковані матеріали. Фарба підбирається під колір авто. У кожному окремому випадку результат фарбування кузова або інших деталей автомобіля буде ідеальним.

Поширені запитання
 • Що означає локальне фарбування автомобіля?
  • Локальне фарбування означає фарбування частини деталі автомобіля, наприклад половину бампера, крила, порога.
 • Скільки часу займає фарбування автомобіля?
  • Етапи фарбування авто, саме підготовка деталі, фарбування, арматурні роботи, полірування займають близько двох днів. Але також слід враховувати час висихання лакофарбового покриття, тому середній час фарбування деталі близько 3 днів.
 • Які ціни на фарбування автомобіля?
  • Фарбування бампера - 4500грн.
  • Фарбування переднього крила - 4500грн.
  • Фарбування капота - 7000грн.
  • Фарбування кришки багажника - 5500грн.
  • Фарбування порога - 4000грн.
  • Фарбування даху - 10000грн.

 

 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

 

Фотогалереяавто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00