спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна радіатора кондиціонера (конденсера) в авто

 
Заміна радіатора кондиціонера у Києві в сучасному СТО проходить швидко, якісно та максимально надійно.
 
Заміна радіатора автокондиціонера відноситься до категорії найпоширеніших послуг у сучасних автомобільних сервісах. Щоб отримати гарантію бездоганної якості обслуговування, потрібно звернутися до досвідчених фахівців з досвідом. Це дозволить розраховувати на індивідуальний підхід, адекватні ціни, застосування найкращих інструментів та деталей. Радіатор автокондиціонера може зламатися з різних причин, серед яких витік фреону, механічні пошкодження. Коли немає можливості відновити працездатність цього компонента за допомогою ремонту, потрібна його повна заміна.
 

Заміна радіатора автокондиціонера та її ключові особливості

Радіатор автокондиціонера вважається важливим елементом у будь-якій машині, оскільки він безпосередньо впливає на працездатність даної системи. Важко обійтися без кондиціонера у спеку року. Якщо водій виявив деякі характерні поломки, потрібно якнайшвидше звернутися до кваліфікованих фахівців. Такий підхід гарантує швидке та точне виявлення проблеми, її ефективне усунення. Серед основних причин, які змушують звернутися до сервісного центру для заміни радіатора, можна зазначити:
 
  • Порушення герметичності контуру.
  • Витік фреону.
  • Механічні пошкодження.
Якщо автокондиціонер перестає нормально функціонувати, потрібно звернутися до фахівців щодо діагностики. Тільки вона дозволяє точно встановити причину проблеми, провести усі відновлювальні роботи. Якщо радіатор кондиціонера не підлягає ремонту, потрібно зробити його заміну. Попередньо потрібен підбір нового радіатора, який ідеально підходитиме під конкретні потреби. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб підібрати запчастини ідеальної якості та оригінального походження. Такий підхід стає своєрідною гарантією ефективного використання системи кондиціювання у майбутньому. При проведенні робіт також важливо використовувати спеціальне обладнання, поводитись з яким може далеко не кожен. Варто приділити увагу та наявності певних навичок та знань. Бажання заощадити на послугах фахівців при здійсненні заміни радіатора часто призводить до додаткових проблем. Щоб їх уникнути, треба звернутися до професіоналів із великим досвідом.
 

Заміна радіатора автокондиціонера (конденсера) у Києві

Щоб отримати гарантію ефективного виконання робіт, треба звернутись до нас у СТО. Є безліч важливих переваг від такої співпраці, яку зможе отримати кожен клієнт у повному обсязі. Кваліфіковані майстри використовують під час здійснення робіт лише найкращі комплектуючі від найкращих світових виробників, що гарантує відповідність стандартам та тривалість експлуатації. На деталі, як і на виконані роботи, надається офіційна гарантія один рік.
 
Наші співробітники готові на попередньому етапі проконсультувати всіх клієнтів, допомогти розібратися в деталях, зрозуміти важливість кваліфікованої заміни радіатора. Професіоналізм співробітників сприяє досягненню ідеального результату у кожному окремому випадку незалежно від складності поломки та моделі транспортного засобу.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00