спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення GPS трекера в авто

 

Встановлення GPS трекера дає можливість забезпечити якісний контроль за своїм транспортним засобом. GPS трекер є пристроєм, який за допомогою супутникового зв'язку дає змогу відстежувати місце розташування автомобіля. Наш автосервіс готовий виконати встановлення швидко і якісно, проконсультувати клієнтів з усіх питань, що цікавлять.

Особливості встановлення GPS трекера

 

ustanovka-gps-trekera

 

Якщо звернутися до компетентних фахівців, встановлення гарантовано буде якісним і швидким. Моніторинг транспорту за допомогою цього способу є ефективним інструментом. Можна встановити трекер на особистий транспорт або автомобіль компанії, щоб відстежувати його пересування. Це дає змогу підвищити ефективність роботи, вивести її на новий рівень. Контролювати можна буде не тільки маршрут, але також і стоянки, зупинки, швидкісний режим і багато іншого.

Також встановлення трекера рекомендується як ефективний засіб від автовикрадення - місцезнаходження автомобіля можна буде з легкістю визначити в будь-який момент.

Встановлення мають здійснювати професіонали, щоб отримати від використання повний набір переваг. Треба розуміти, куди і як встановити прилад. У процесі використовуються спеціальні інструменти, які є в наявності тільки в сучасному автосервісі. Досвідчені професіонали зможуть зробити встановлення якісно і швидко. Після безпосереднього монтажу проводиться встановлення та налаштування програмного забезпечення.

Встановлення GPS трекера в Києві

Якщо хочеться отримати офіційну гарантію якості робіт, оперативність і найкращу ціну в Києві, доцільно вибрати наш автосервіс. Професіонали знають, як найкращим чином обслужити кожного клієнта незалежно від особливостей транспортного засобу. Легко проконсультуватися заздалегідь, щоб дізнатися про вартість, терміни та інші нюанси. Ми готові запропонувати найкращі умови в столиці, в чому зможе переконатися кожен клієнт без винятку. Встановлення здійснюється справжніми професіоналами.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00