спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення протитуманних фар (ПТФ) на автомобіль

 

Протитуманні фари створені для того, щоб можна було підвищити рівень комфорту та безпеки за поганих погодних умов. Важливо їх правильно підібрати під конкретний автомобіль і фінансові можливості, звернутися для встановлення до компетентних професіоналів. Від того, наскільки грамотно буде проведено монтаж, залежить експлуатація, її надійність. Наш автосервіс пропонує чесні умови для цього.

Встановлення протитуманних фар і їх специфічні відмінності

встановлення-протитуманних-фарЩоб всі роботи з встановлення пройшли в регламентованому порядку, швидко і надійно, доцільно звернутися до компетентних професіоналів. Наші співробітники допоможуть підібрати фари під конкретні запити, організують швидкий монтаж і налаштування. Вони встановлюються на машини різних моделей, підвищуючи рівень безпеки їзди за поганих погодних умов.

Для встановлення використовується якісне обладнання, спеціальні інструменти. Вони допомагають встановити фари на потрібне місце, розташувати їх так, щоб світло падало в потрібному напрямку. Найякісніші елементи автомобільної оптики можна зіпсувати неграмотним монтажем. Тому треба звертатися для його здійснення до професіоналів. Це дасть змогу отримати:

  • Високу точність і швидкість.
  • Індивідуальний підхід.
  • Гарантію на виконані роботи.

Все це надає наш автосервіс.

Встановлення протитуманних фар у Києві

Щоб серед безлічі пропозицій на відповідному ринку вибрати ідеальний варіант, треба звернутися до перевіреного автосервісу. Ми працюємо в Києві досить давно, використовуємо тільки якісне обладнання, допомагаємо підбирати комплектуючі, надаємо офіційну гарантію і найадекватніші розцінки. На будь-який автомобіль, завдяки нашим кваліфікованим майстрам, можна буде встановити якісні протитуманні фари, які будуть надійно виконувати всі свої обов'язкові функції.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00