спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна гідрокомпенсаторів двигуна

 

Заміна гідрокомпенсаторів двигуна обов'язково повинна проводитися компетентними професіоналами, у яких є досвід, потрібне обладнання та чітке розуміння ситуації. Наш автосервіс у Києві готовий надати найкращі послуги в цьому секторі. Кваліфіковані фахівці знають всі основні технічні особливості двигунів популярних моделей автомобілів. З цієї причини ремонт і заміна проводяться максимально якісно і швидко. На попередньому етапі проводиться діагностика, яка допомагає чітко виявити несправність. Потім зламана деталь двигуна замінюється. Гарантується чесна вартість, оперативність виконання всіх робіт та інші подібні переваги.

У яких ситуаціях потрібна заміна гідрокомпенсаторів двигуна авто?

На те, що час звернутися до професіоналів, можуть вказувати сторонні стуки в клапанах за працюючого двигуна. Вони можуть виникати з різних причин, серед яких варто вирізнити кілька основних:

  • Зношування гідрокомпенсатора в результаті активної експлуатації. У кожній деталі виробником закладено певний ресурс, який може з часом вичерпатися.
  • У надплунжерних порожнинах гідрокомпенсаторів може з'явитися повітряна суміш, що відбувається через надто низький або високий рівень моторного масла.
  • Утворення забруднень поверхні деталі. Відбуватися таке може через використання неякісного мастила або його несвоєчасну заміну, за проблем з масляним фільтром.

заміна гідрокомпенсаторівУ деяких ситуаціях, якщо несправність не найскладніша, можна обійтися прокачуванням масла. Якщо її було проведено, але розв'язати проблему не вдалося, то доведеться замінити гідрокомпенсатори, тому що вони не піддаються ремонту або відновлювальним роботам. Щоб точно зрозуміти причину проблеми і визначити її складність, треба звернутися до кваліфікованих майстрів для проведення діагностики. Досвідчені співробітники нашого автосервісу знають, як виконати відповідні роботи з гарантією якості та ефективності в кожному окремому випадку. У процесі застосовується сучасне обладнання, яке допомагає повністю встановити, чому виникли проблеми в роботі двигуна.

Гідрокомпенсатори застосовуються для регулювання проміжків клапанів двигуна. Між кулачком розподільчого вала і деталлю, яка відкриває клапан двигуна, утворюється тепловий проміжок. Він призначений для компенсації розширення металу і встановлений виробником. Гідрокомпенсатор дає змогу автоматично регулювати цей показник. Через основну частину гідрика, плунжер, надходить масло, а під час зіткнення з кулачком розподільного вала клапан гідрокомпенсатора замикається, а зусилля передається на гідрокомпенсатор, який відкриває клапан. У результаті об'єм масла змінюється, чим і регулюється проміжок.

Якщо гідрокомпенсатор ламається, зазвичай, потрібна заміна. 

Заміна гідрокомпенсаторів двигуна в Києві

Отримати гарантію якісного виконання робіт, оперативності та безліч інших переваг не складе жодних труднощів, якщо звернутися до нашої СТО. Це сучасне рішення на ринку відповідних послуг у Києві. Співробітники сервісу точно розуміють, що потрібно зробити в кожному окремому випадку, щоб замінити деталь. Досвідчені професіонали, використовуючи діагностичне обладнання, визначать проблему, підберуть якісну деталь на заміну, виконають всі роботи. На них надається офіційна гарантія, як і на запчастини, що використовуються. Крім цього можна розраховувати на найчеснішу вартість, яка може виявитися додатковим плюсом для клієнтів. Консультації з професіоналами СТО допоможуть у всьому розібратися.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00