спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Перевірка системи охолодження автомобіля на наявність вихлопних газів у Києві

 

Система охолодження в автомобілі вважається однією з найскладніших і клопітких в обслуговуванні. Це пов'язано з наявністю численних компонентів, а також безлічі функцій, які система просто зобов'язана виконувати для підтримки бездоганної роботи автомобіля. Достатньо зауважити, що втрата працездатності системи загрожує повним виходом автомобіля з ладу з подальшою поїздкою на капітальний ремонт силового агрегату. Тому, у разі виявлення навіть найменших несправностей, найкращим виходом стане поїздка до сервісного центру для проведення необхідних діагностичних і ремонтних дій.

 

Що таке тест на вихлопні гази в антифризі?

 

перевірка-наявності-вихлопних-газів-в-системі-охолодженняЗ яких причин може знадобитися перевірка наявності вихлопних газів?

Перевірка наявності вихлопних газів у системі охолодження стає першочерговим завданням, якщо:

 • Антифриз булькає в розширювальному бачку.
 • Не спрацьовує кондиціонер/пічка.
 • Спостерігається нерівномірний прогрів радіатора.

Майстри технічного центру проводять діагностику за допомогою спеціальних тестових пристроїв. Діагностичні прилади з легкістю виявляють вихлопні гази в антифризі. Виявлені домішки свідчать або про утворення тріщин у камері згоряння, або про те, що пошкодження торкнулися прокладки ГБЦ. Найчастіше проникнення вихлопних газів у систему охолодження відбувається внаслідок перегріву двигуна в процесі роботи.

Чому перевірка вихлопних газів має проводитися за допомогою спеціальних тестів?

Завдання тестового приладу проаналізувати повітря, що скупчилося в розширювальному бачку або радіаторній повітряній подушці, на наявність СО2. Діагностика охолоджувальної системи кустарними методами дає хибно-негативний результат. Неграмотне проведення перевірки та отримання некоректних даних загрожує кардинальною несправністю системи охолодження і автомобіля в цілому.

 

Коли потрібна заміна прокладки гбц ціна?

 

Чому необхідно перевіряти прокладку ГБЦ?

Однією з причин, чому система охолодження дає збої в роботі, є проблеми з прокладкою ГБЦ. Діагностика прокладки гбц проходить кількома способами. Причинами, через які деталь приходить в часткову або неповну непридатність, є:

 • Перегрів, який призводить до зміни геометрії площини.
 • Порушення затягування болтів, що призводить до руйнування прокладки або розгерметизації системи.
 • Неякісна деталь, придбана у неперевіреного продавця.
 • Природне зношування прокладки.

Про те, що необхідна термінова діагностика прокладки ГБЦ з подальшою заміною, найочевидніше свідчить вихід вихлопних газів з-під деталі, відбувається простріл між циліндрами, проникнення вихлопних газів в охолоджувальну рідину, а також значне підвищення температури двигуна.

У чому терміновість звернення по допомогу до професійних майстрів?

Поїздка до сервісного технічного центру стане необхідністю ще й у тих випадках, коли водій відмічає збої в роботі опалення або кондиціонера в машині. Водії часто ставлять запитання: "Якщо пробита прокладка гбц, чи можна їздити на автомобілі безпечно?". Відповідь "ні" однозначна і безапеляційна.

Несправності в системі призведуть до капітального ремонту силової частини. Це витратний і довготривалий захід, уникнути якого з легкістю можна своєчасним наданням допомоги системі охолодження і прокладці головки блока циліндрів.

 

Що робити, якщо закипає антифриз у розширювальному бачку?

Якщо водій помітив, що в машині кипить антифриз у розширювальному бачку, необхідно негайно звертатися до технічного центру по допомогу. Подібне явище може стати причиною глобальної несправності двигуна.

Які причини закипання антифризу в розширювальному бачку?

Причинами закипання можуть стати:

 • Несправності заслінки термостата.
 • Несправність датчика ввімкнення вентилятора охолодження.
 • Скупчення бруду в сотах радіатора охолодження.
 • Утворення повітряної пробки.
 • Заклинювання водяного насоса.
 • Неякісний антифриз.

Про те, як перевірити систему охолодження на герметичність і зробити це грамотно для отримання однозначно точних даних, знають досвідчені майстри спеціалізованих технічних центрів, одним з яких є СТО Тайр Ленд.

 

Куди звернутися за перевіркою системи охолодження?

У разі виявлення проблем із системою охолодження, першою дією, яку повинен виконати будь-який автовласник, стає пошук відповідального виконавця, який здатний якісно і недорого виконати роботи з усунення неполадок. Запрошуємо всіх автовласників з поломками системи охолодження до нашого технічного центру.

Які профілактичні заходи рекомендує наш центр?

Рекомендуємо список профілактичних заходів, які допоможуть зберегти справність системи охолодження на тривалий термін, значно відтягуючи момент звернення за допомогою до технічного центру:

 • Використання якісних охолоджувальних рідин.
 • Додаткова купівля спеціальних присадок, які збільшують терміни служби системи.
 • Акуратність, відповідальність під час водіння автомобіля.

Досвідчені майстри, професійне обладнання, укомплектована матеріально-технічна база, виключно якісні витратні матеріали - все це є перевагами співпраці з нами. Ми знаємо все про те, як здійснюється перевірка системи охолодження на прорив газів, виявити порушення прокладки ГБЦ, усунути проблеми з радіаторами і розширювальними бачками.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00