спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна свічок запалювання в Києві

 

Заміна свічок запалювання в автомобілі повинна здійснюватися своєчасно і в сучасному автосервісі. Ми пропонуємо комфортні умови та адекватні ціни, індивідуальний підхід та інші переваги. У процесі використовується сучасне обладнання, якісні свічки тощо.

Особливості заміни свічок запалювання

заміна-свічок-запалюванняСвічки запалювання є важливою частиною сучасних двигунів, за допомогою якої відбувається займання паливної суміші всередині системи. Якщо свічки втрачають свої основні характеристики, запуск мотора стає практично неможливим. Заміна свічок належить до категорії регулярних заходів, які мають проводитися періодично. Свічки мають певний експлуатаційний період, який залежить від якості свічок і палива. Якщо підійшов термін регламентної заміни - треба звернутися до перевіреного сервісу. Знадобитися заміна може через негативний вплив з боку температур, у разі скорочення рівня компресії та в інших подібних ситуаціях.

Свічки знаходяться в голівці блоку циліндрів, через що для здійснення заміни важливі умови сервісного центру. Важливо, щоб використовувалися перевірені інструменти, працювали досвідчені професіонали. Якщо одна свічка не працюватиме, вся система може функціонувати некоректно. Відповідно, виникають ризики виникнення серйозних несправностей, ремонт яких обійдеться недешево.

Зношуватися цей компонент може з різних причин, серед яких вихід з ладу поршневих кілець. Свічки в такому разі може заливати маслом. Використання неякісного палива також спричиняє відповідні проблеми. Виробник автомобіля зазвичай вказує дані, коли потрібно проводити заміну свічок запалювання, але в середньому - це 30 тисяч км пробігу. Стан свічок може погіршитися завчасно, за чим необхідно уважно стежити. Своєчасне звернення до фахівців стає гарантією швидкості та надійності. Попередня консультація допоможе розібратися в тонкощах.

Заміна свічок запалювання в Києві

Якщо потрібно замінити в автомобілі свічки швидко і якісно, можна звернутися до нашого автосервісу. У такому разі можна сміливо розраховувати на такі переваги:

  • Індивідуальний підхід.
  • Створення комфортних умов для клієнтів, які можуть відпочити, поки майстри виконують роботу.
  • Високий рівень кваліфікації майстрів.
  • Підбір якісних запчастин, які ідеально підійдуть під конкретний транспортний засіб.

Отримати всі переваги можна буде дуже просто. Всі роботи виконуються за сучасними стандартами, що гарантує тривале використання свічок запалювання після здійснення заміни. Попередня консультація з менеджером буде корисна, тому що допоможе дізнатися про вартість, терміни і про всі інші нюанси. На виконані роботи з заміни надається гарантія якості від сервісу. Встановлення свічок запалювання у нас за найкращими цінами в Києві!

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00