спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна масла в мостах і роздавальній коробці

 

Заміна масла в мостах і роздавальній коробці є дуже популярною послугою, яку періодично змушені замовляти всі водії. Краще не ризикувати і не проводити роботи самостійно, тому що вони мають масу специфічних особливостей. У нашому автосервісі послугу можна замовити на вигідних умовах, отримавши гарантію якості та адекватної вартості.

Особливості правильної заміни масла в мостах і роздавальній коробці

Роздавальна коробка є дуже важливим вузлом в автомобілі. Вона використовується в повнопривідних моделях, розподіляє крутний момент між мостами. На вузол лягають зазвичай значні навантаження, які змушують постійно проводити його технічне обслуговування. Масло всередині системи відіграє важливу роль. Треба стежити за його рівнем і станом, щоб не допускати більш серйозних несправностей. Завдяки спеціальній рідині здійснюється охолодження деталей і їхнє змащування. Фахівці рекомендують паралельно проводити заміну масла в коробці передач і роздавальній коробці. Це гарантує максимальну якість використання. Бажано звертатися для цього до сервісу в середньому кожні 60 тисяч км або навіть раніше.

Процес заміни треба здійснювати в ретельно підготовлених умовах. Зазвичай використовується підйомник або оглядова яма. Старе масло зливається. Бажано робити це, поки воно перебуває ще в теплому стані. Потім зробити це буде складніше через підвищену в'язкість. Роздавальна коробка і мости ретельно перевіряються після виконання відповідних робіт. Потім заливається нове масло.

Деякі автомобілі потребують заміни мастила в мостах. Найчастіше потрібно це у позашляховиках, які дуже активно використовуються. Серед факторів, які впливають на необхідність заміни можна відзначити:

  • Буксування причепів.
  • Їзда в місті: частий набір швидкості і часте гальмування.
  • Часта їзда поганими дорогами, пересіченій місцевості.

Візуально визначити необхідність заміни масла можна за його помутнінням.

Заміна масла в мостах і роздавальній коробці в Києві

Кожний столичний власник машини має приділяти увагу всім її вузлам, серед яких і роздавальна коробка з мостами. Якщо своєчасно не замінити в них масло, можуть виникнути неприємні наслідки. Це загрожує пошкодженням вузла і його окремих компонентів. Ремонт займе більше часу і коштуватиме набагато дорожче, ніж проведення робіт із заміни масла. У нашому сервісі компетентні професіонали готові виконати всі роботи, використовуючи тільки найякісніші мастильні матеріали від перевірених виробників.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00