спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Фарбування арок авто

 

Лакофарбове покриття на автомобілі має обмежений термін експлуатації, який додатково може скорочуватися під впливом найрізноманітніших зовнішніх факторів. Фарбування арок авто може знадобитися в багатьох випадках. Щоб замовити цю послугу, бажано звернутися до кваліфікованих професіоналів. Від того, наскільки досвідченими і грамотними будуть виконавці, залежить якість виконання всіх робіт. Наш сервіс завжди працює тільки в повній відповідності з основними стандартами, пропонує індивідуальний підхід, професійні консультації та безліч інших плюсів.

Фарбування арок авто з гарантією якості - популярна послуга

фарбування-арок-автомобіля Арки автомобіля є елементом, який дуже сильно може страждати від різноманітних зовнішніх впливів. На них постійно потрапляє різноманітний бруд, каміння і багато іншого. Все це негативно впливає на стан ЛФП. За серйозних пошкоджень його треба повністю замінити або хоча б оновити. За допомогою локального фарбування можна замаскувати відколи, подряпини на цій частині кузова. Пошкоджена частина автомобіля, оброблена нашими досвідченими професіоналами, стає після завершення робіт знову максимально привабливою. Дуже важливо звернутися до досвідчених професіоналів, які зможуть грамотно підібрати колір. Це дуже складний процес, який вимагає величезного досвіду. Завдяки здійсненню ідеального вибору можна буде розраховувати на повну ідентичність пофарбованої арки.

Фарбування автомобільних арок є трудомістким і складним процесом. Він складається з декількох основних етапів, кожен з яких має свої особливості. Серед них можна відзначити:

 • Мийка автомобільних арок і колісних ніш. Вона дає змогу прибрати всі забруднення, які можуть нашкодити фарбі, не дати їй нормально схопитися з поверхнею арки.
 • Видалення залишків старого фарбового шару, а також ґрунтовки, шпаклівки і всього іншого.
 • Нанесення нової ґрунтовки і шпаклівки, що є дуже важливим підготовчим етапом.
 • Безпосередній процес нанесення фарби.
 • Сушка арки.
 • Полірування поверхні за допомогою спеціальних матеріалів і обладнання.
 • Фінальна мийка, яка дає змогу надати елементу максимально привабливий і новий зовнішній вигляд.

За допомогою попередньої консультації з менеджером у всіх деталях можна буде легко розібратися, отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Фарбування арок авто в Києві

Якщо звернутися до нашого автосервісу, можна отримати для замовлення такої послуги найкомфортніші в столиці умови. Кваліфіковані співробітники сучасного автомобільного сервісу точно розуміють, як треба виконувати всі роботи з фарбування, щоб вони відповідали основним стандартам. Переваги фарбування арок у нашій СТО очевидні практично для всіх. Серед головних можна відзначити:

 • Використання професійного фарбувального обладнання, високоякісної фарби.
 • Ідеальний підбір необхідного відтінку, який відмінно впишеться в загальний колір автомобіля.
 • Можливість замовити фарбування арок практично для будь-якого автомобіля, незалежно від типу кузова, марки, моделі та інших особливостей.
 • Вибір оптимальної товщини ЛФП.
 • Гарантія на всі роботи.

У такому разі можна розраховувати на досягнення ідеального результату в кожному окремому випадку. Ми гарантуємо правильний підхід до всіх клієнтів разом з найпривабливішими цінами та іншими плюсами.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00