спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна діагностика гальмівної системи

 
Гальмівна система автомобіля відіграє неймовірно важливу роль. Вона безпосередньо впливає на безпеку під час руху. Складається вона з безлічі різноманітних елементів, від нормального стану кожного з яких залежить дуже багато. Тому завданням кожного власника машини стає підтримка відповідної системи у нормальному стані. Діагностика гальмівної системи авто повинна проводитися на регулярній основі, щоб неполадки не застали зненацька.
 
діагностика_гальмівної_системи
 
 

Особливості якісної діагностики гальм автомобіля

Вихід з ладу гальм може виявитися занадто серйозною проблемою. Навіть якщо поломка незначна, необхідно провести необхідний ремонт. У деяких ситуаціях вона може бути занадто серйозною, що потенційно небезпечно для життя. Є кілька основних ознак, які свідчать про несправність гальмівної системи:
 
  • Наявність сторонніх вібрацій у педалі під час гальмування.
  • Машину починає вести убік під час гальмування.
  • Проблемне натискання педалі, для якого треба докласти додаткові зусилля.
  • Регулярне падіння рівня гальмівної рідини у спеціальному бачку.
При виявленні будь-якого з описаних вище моментів треба звернутися до професіоналів на перевірену СТО. Не можна ризикувати власним здоров'ям та безпекою, експлуатуючи машину з пошкодженими гальмами. Самостійно виявити причину проблем неймовірно складно тому, що потрібно мати відповідні знання та навички. Краще довірити це професіоналам, які мають досвід та необхідне обладнання.
 
Процес діагностики складається з багатьох етапів, серед яких перевірка гальмівних колодок, барабанів, дисків, огляд супортів, коліс, рівня гальмівної рідини, стану гальмівних шлангів і трубок. Треба перевірити, наскільки адекватно працює педаль гальма, як якісно відрегульовано ручне гальмо і т.д. Звернутися до сервісу для отримання точного результату вкрай важливо. Ігнорувати підтримку професіоналів не варто в жодному разі.
 

Діагностика гальмівної системи у Києві

Якщо в Києві необхідно перевірити гальмівну систему автомобіля, радимо звернутися на СТО Тайр Ленд. Це дозволяє розраховувати на гарантію якості, точності та прийнятних розцінок. У процесі використовується надійне обладнання, яке додатково підкріплюється значним досвідом співробітників автосервісу. Вони проведуть візуальний огляд основних компонентів гальмівної системи, зроблять необхідні вимірювання та діагностику гальмівної рідини.
 
Регулярна діагностика гальм гарантує вашу безпеку. Не можна ризикувати власним здоров'ям, ігноруючи цю послугу. Можна розраховувати на адекватну вартість і високу якість робіт, що проводяться. Якщо виявлено проблеми з гальмами, можна усунути їх на місці. Виконання всіх робіт проводиться за сучасними стандартами високої якості.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00