спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Фарбування бампера в Києві - локальне і тотальне

 

Передня та задня частини автомобіля більше решти наражаються на ризик виявитися пошкодженою. Деталь виконує функцію своєрідного захисного буфера, що оберігає транспортний засіб від значного поламання при невеликих аваріях. Ціна фарбування бампера цікавить водіїв після зіткнень, ДТП з інших причин.

Іноді передньою частиною можна зачепити деякі перешкоди, що відіб'ється на стані її лакофарбового покриття. Якщо водій виявить дефекти у вигляді подряпин або сколів, краще звернутися до професіоналів автосервісу для фарбування. Це дозволить відновити нормальний зовнішній вигляд елемента та основні експлуатаційні характеристики.

Якісне фарбування бампера автомобіля

фарбування-бампера-автомобіля

Професійний ремонт необхідно, щоб досягти оптимального результату. Найкраще відразу звернутися до досвідчених фахівців автомайстерні «Тайр Ленд» у Києві, які мають досвід, щоб потім не переробляти роботу. Деякі автомобілісти намагаються відновити авто дешево в домашніх умовах, але здебільшого такі спроби закінчуються не дуже вдало.

Важливо правильно підготувати поверхню деталі на попередньому етапі, використовувати спеціальне обладнання, високоякісні фарби. Багато залежить від кваліфікації спеціаліста. У нашій автомайстерні працюють кращі маляри, які мають величезний досвід і гарантують гарний результат. Фарбування бампера у Києві проводиться повністю або локально, залежно від ступеня пошкоджень.

Процедура передбачає повне чи часткове відновлення лакофарбового покриття на передній пластиковій частині автомобіля. При невеликих сколах і подряпинах достатньо шліфування та оновлення ЛКП після вибору відповідного відтінку. Вм'ятини попередньо вирівнюють за допомогою промислового фена. У складних випадках знадобляться армування, паяння, шпаклювання.

Загальна послідовність дій

Найчастіше перед проведенням робіт передню частину демонтують. Для максимальної ефективності треба на попередньому етапі видалити старе покриття. Після цього виробляються:

 • шпаклівка;
 • вирівнювання пошкоджених місць;
 • ґрунтовка.

Жоден етап не можна пропустити, тому що це відразу позначиться на підсумковій якості.

Вартість фарбування бампера включає нанесення матеріалу, що фарбує. За допомогою спеціального обладнання, що гарантує справжню точність, рівномірність та якість. Після того як, покриття підсохне, фахівці СТО проводять ретельний огляд. Це необхідно, щоб не упустити важливі деталі та гарантувати якісне виконання фарбування. У деяких випадках можна уникнути повної обробки.

Локальне фарбування

Цей спосіб передбачає відновлення тільки пошкодженої частини, його проводять, коли область дефекту відносно мала. Все залежить від стану деталі. Спочатку проводиться огляд. Фахівці після виконання діагностики пропонують клієнту оптимальний варіант розв'язання проблеми. Якщо його все влаштовує, розпочинаються роботи.

Локальне фарбування бампера ефективне, коли площа ушкодження становить менше ніж 30%. У такий спосіб позбавляються незначних ушкоджень на кшталт подряпин та сколів. Процес включає кілька етапів:

 • механічне очищення та знежирення пошкодженої деталі. Поверхню необхідно ретельно промити, висушити під тиском, повністю забрати сіль, плями та інші забруднення;
 • шпаклівка абразивним папером. Проводиться в кілька шарів, товщину підбирають по глибині вм'ятини;
 • вирівнювання. Після висихання поверхню обробляють наждачним папером, потім піскоструменем, продувають і наносять ґрунтовку. Як правило, знадобиться три шари, новий роблять після повного висихання попереднього;
 • ґрунтовка з видуванням та знежиренням.

На останньому етапі деталь наносять фарбу в кілька шарів (як правило, 2-3), а потім сушать і покривають лаком.

Що входить у вартість

Локальне фарбування проводиться без демонтажу бампера, технологія проведення залежить від ступеня пошкодження. При виборі ЛКП необхідно враховувати, що при нанесенні на пластикову поверхню колір виходить іншим. При виборі матеріалу для армування враховують тип пластику, щоб досягти максимально міцного зчеплення з поверхнею.

Ціна локального фарбування включає такі роботи:

 • технологічне миття з повним видаленням фарби з пошкодженого місця;
 • знежирення, термічне паяння, вирівнювання;
 • шпаклівка та ґрунтовка – для пластику частіше використовують акрилову;
 • вибір кольору за допомогою цифрової програми.

Найкраще працювати у спеціалізованій камері, адже там можна налаштувати оптимальну температуру та рівень вологості. На фінальному етапі проводять полірування та контрольну перевірку результату.

Повне фарбування

Необхідність у цій процедурі виникає у різних ситуаціях. Відновити ЛКП необхідно після несильного удару, аварії, при природному зносі, стиранні покриття. Нерідко водії замовляють повне фарбування з усуненням усіх подряпин та сколів для підготовки автомобіля до продажу. Цю процедуру варто проводити лише на професійних СТО.

Повне фарбування переднього бампера, як і заднього, дозволить досягти таких цілей:

 • повернути машині свіжий вигляд, наголосити на її оригінальності шляхом реконструкції покриття;
 • повністю оновити дизайн транспортного засобу;
 • збільшити ринкову вартість авто.

Професійне повне фарбування в автомайстерні передбачає застосування спеціальної камери. Перед процедурою обов'язково проводиться огляд визначення ступеня ушкоджень, після нього приймають остаточне рішення. Технологія дозволить повністю позбавитися глибоких пошкоджень і знизити шкідливий вплив корозії на кузов.

Фарбування заднього бампера проводиться за такою ж технологією, як і для переднього. Необхідність у реставрації виникає найчастіше після ДТП, коли удар припадає на цю частину. Буває, що пошкодження виникають після невдалої спроби припаркуватися, заїхавши заднім ходом. Фарбування може бути частковим або повним.

Які матеріали знадобляться

Термін служби готової деталі до наступного оновлення покриття залежить від правильного вибору шпаклівки. Для металу використовують епоксидні смоли або суміші зі скловолокном, але з пластиком ці суміші несумісні. Навіть за невеликих і несильних ударів вони швидко покриваються тріщинами.

Велике значення має еластичність шпаклівки, адже бампер постійно страждає від тертя, вібрації, інших механічних пошкоджень. На професійних СТО матеріал використовують разом з вуглеволокном та іншими допоміжними добавками, таким чином виходить досягти високої міцності та гнучкості.

Фарбування бампера у Києві

У столиці працює багато спеціалістів, які пропонують таку послугу. Але не скрізь можна розраховувати на таке гармонійне поєднання якості та вартості, як у нас. Серед причин, з яких варто звернутися до нас, можна зазначити:

 • Використання передових технологій фарбування.
 • Індивідуальний підхід всім клієнтам.
 • Найчесніші ціни у Києві.

За допомогою такої послуги можна пофарбувати окремі елементи бампера або повністю. Актуальне відновлення, коли потрібно приховати наслідки невдалого паркування, аварії. Наші фахівці мають досвід, знання та якісне обладнання для досягнення ідеального результату.

Ціна фарбування бампера у нас найадекватніша по Києву. Нанесення покриття на задню чи передню частину автомобіля не займає багато часу. Ми точно підберемо колір під кузов і виконаємо локальне або повне фарбування, у деяких випадках без демонтажу. Наприкінці доповнимо роботу поліруванням деталі для блиску.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00