спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Фарбування бампера в Києві - локальне і тотальне

 

Фарбування бампера може знадобитися власникам автомобілів у деяких випадках. Ця частина автомобіля більше за інших піддається ризику опинитися пошкодженою. Деталь виконує функцію своєрідного захисного буфера. Іноді бампером можна зачепити деякі перешкоди, що позначиться на стані його лакофарбового покриття. Якщо водій виявить там дефекти у вигляді подряпин або відколів, краще звернутися до професіоналів для фарбування. Це дасть змогу відновити нормальний зовнішній вигляд елемента, а також основні експлуатаційні характеристики.

Якісне фарбування бампера автомобіля

фарбування-бампера-автомобіляПрофесійний ремонт і фарбування бампера дає змогу швидко досягти оптимального результату. Краще відразу звернутися до фахівців, які мають досвід, щоб потім не переробляти роботи. Деякі автомобілісти намагаються заощадити, виконують роботи самостійно або звертаються до неперевірених приватних фахівців. У більшості випадків такі спроби закінчуються не дуже вдало. Важливо правильно підготувати поверхню деталі на попередньому етапі, використовувати спеціальне обладнання, високоякісні фарби. Багато що залежить від кваліфікації фахівця. У нашому центрі працюють найкращі маляри, які мають величезний досвід. Це стає своєрідною гарантією досягнення найкращого результату.

Процес фарбування починається з підготовки бампера. У більшості випадків він демонтується для більш якісного виконання робіт. Для максимальної ефективності треба на попередньому етапі видалити старе покриття. Після цього проводиться шпаклівка, вирівнювання пошкоджених місць, ґрунтовка. Жоден етап не можна пропустити, тому що це відразу позначиться на кінцевій якості. Після ретельної підготовки наноситься фарба. Робиться це за допомогою спеціального обладнання, що гарантує справжню точність, рівномірність і якість. Після того, як вона підсохне, фахівці проводять ретельний огляд. Він дає змогу не проґавити жодної важливої деталі, гарантувати якісне виконання фарбування.

У деяких випадках можна обійтися без тотального фарбування. Локальний варіант дає можливість пофарбувати тільки пошкоджену частину бампера, особливо, якщо інша частина бампера в хорошому стані. Все залежить від стану деталі. Спочатку проводиться огляд. Фахівці, виконавши діагностику, пропонують клієнту оптимальний варіант розв'язання проблеми. Якщо його все влаштовує, починаються роботи.

Фарбування бампера в Києві

У столиці працює багато фахівців, які пропонують таку послугу. Але не скрізь можна розраховувати на таке гармонійне поєднання якості та вартості, як у нас. Серед причин, через які варто звернутися до нас, можна відзначити:

  • Використання передових технологій фарбування.
  • Індивідуальний підхід до всіх клієнтів.
  • Найчесніші ціни в Києві.

За допомогою такої послуги можна пофарбувати окремі елементи бампера або його цілком. Актуальна послуга, коли потрібно приховати наслідки невдалого паркування, аварії. Наші фахівці мають досвід, знання і якісне обладнання для досягнення ідеального результату. Він гарантується кожному клієнту. Ціна фарбування бампера у нас найадекватніша в Києві. Фарбування заднього або переднього бампера не займе багато часу. Ми точно підберемо колір під кузов і виконаємо локальне або тотальне фарбування бампера. Наприкінці доповнимо роботу поліруванням деталі для блиску. У деяких випадках можлива робота навіть без зняття бампера.

авто

Запишіться на СТО зараз

Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00