спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт півосі (Заміна підшипника півосі)

Заміна півосі або заміна підшипників півосі на автомобілі може знадобитися в різних випадках. Головне звернутися для проведення таких робіт до надійного автосервісу, який гарантує точність, надійність та інші переваги. Кваліфіковані майстри мають відповідний досвід, можуть знайти підхід до будь-якої моделі авто, серед яких легкові, позашляховики і мікроавтобуси.

Грамотна заміна півосі, підшипників півосі

заміна-півосі

Напіввісь є важливою деталлю - трансмісійним валом. Завдяки йому відбувається передача крутного моменту на колесо з диференціала. Також цим валом здійснюється з'єднання цих компонентів. Півось складається з осі, внутрішнього і зовнішнього ШРКШ. Бувають півосі розвантаженими, частково розвантаженими. Кожен варіант має свої унікальні характеристики, які треба враховувати під час здійснення робіт. Є низка ознак, які дають змогу визначити несправність півосі або підшипника. Серед основних треба відзначити:

  • Виникнення гучного шуму під час руху автомобіля. Він проявляється особливо чітко під час поворотів.
  • Крутний момент перестає адекватно надходити на провідні колеса машини.
  • Нагрівання фланцевого елемента і диска колеса.

Щоб провести роботи із заміни півосі, найкраще звернутися до спеціалізованого сервісу. У нас є потрібне обладнання та знання. Це забезпечує ідеальні умови для ефективного усунення проблеми. На початку робіт автомобіль треба підняти за допомогою спеціального обладнання, зняти колесо, демонтувати основні елементи, витягти піввісь. Звідти видаляється підшипник, якщо він зношений. Важливо робити все акуратно, щоб зібрати всі деталі максимально якісно.

У разі виявлення вищеописаних ознак несправності, бажано якомога швидше звернутися до фахівців. Затягувати з ремонтом небезпечно, оскільки проблема може посилитися. Процедура належить до порівняно простих з технологічного погляду, але все одно довіряти її виконання краще досвідченим професіоналам.

Заміна півосі, підшипника півосі в Києві на СТО Тайр Ленд з гарантією високої якості

Наш сервісний центр має всі необхідні умови, щоб гарантувати ідеальну якість відповідних робіт. Якщо водій зрозумів, що треба замінювати піввісь або підшипник у ній, доцільно звернутися до нас і провести діагностику піввісі. Це своєрідна гарантія якісно та своєчасно виконаних робіт. Не варто ризикувати, займаючись заміною півосі самостійно. Завжди є ризик зробити щось неправильно, що неодмінно позначиться на надійності та безпеці експлуатації автомобіля. Після завершення робіт всі гайки та інше кріплення повинні знаходитися на своїх місцях. Наші майстри здатні це забезпечити з гарантією стовідсоткової якості.

Професійна заміна підшипників або цілої півосі в Києві на СТО Тайр Ленд поєднує в собі якість і адекватну ціну. Попередньо фахівці виконають всі діагностичні роботи, які дадуть змогу виявити дефекти, а потім грамотно їх усунуть. У роботі стабільно використовуються найкращі запчастини, на які надається розширена гарантія якості 12 місяців.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00