спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Прошивка блоку SRS Airbag

 
Прошивка блоку SRS Airbag в Києві є поширеною послугою, яка може знадобитися різним автомобілям. SRS є додатковою системою безпеки, за допомогою якої забезпечується надійний захист водія та пасажирів під час аварії. До її складу входять кілька основних компонентів, серед яких повітряні подушки безпеки, датчики удару, а також спеціальний блок. Його основним призначенням стає гарантія своєчасного спрацьовування у разі аварійної ситуації. Якщо блок ламається, його треба ремонтувати, тому що вся система автоматично перестає функціонувати. Наш автосервіс пропонує для цього комфортні умови, гарантію якості виконання робіт, а також найадекватніші ціни в Києві.
 

Особливості якісної прошивки блоку SRS Airbag в автомобілі

Блок є центральний елемент даної системи, при виході з ладу якого він не може повноцінно функціонувати. Подушки в такому разі не спрацюють, що може спричинити істотні негативні наслідки. Тому періодично необхідно проводити діагностику управління системи. Це дозволить своєчасно виявити проблему, вжити заходів щодо її усунення. Перепрошивка вважається однією з найпоширеніших послуг у цьому випадку. Наші співробітники для її надання мають потрібну технічну базу і знання. Таке поєднання гарантує чудовий результат.
 
Блок управління Airbag необхідний щоб система функціонувала в безперебійному режимі. Він може розташовуватись у різних місцях автомобіля, що залежить від конкретної марки. Наприклад, деякі виробники розміщують його біля коробки передач, під сидінням, інші можуть вмонтувати в підлогу і т.д. Блок виконує кілька важливих функцій, серед яких прийом сигналу удару від спеціальних датчиків, проведення аналізу його сили, активацію подушок безпеки тощо.
 
Якщо блок ламається, треба терміново здійснити відновлювальні роботи. Потенційно це наражає життя водія та пасажирів на небезпеку. Прошивка дозволяє в більшості випадків вирішити проблему. Вона передбачає використання спеціального обладнання, яке гарантує високу якість та надійність. По суті це відновлення програмної частини блоку управління, яка могла пошкодитися з найрізноманітніших причин.
 

Прошивка блоку SRS Airbag у Києві

Щоб замовити прошивку автомобільного блоку з гарантією якості, слід звертатися до перевіреної компанії. У Києві багато сервісів пропонують відповідну послугу, але не всі вони мають у своєму розпорядженні потрібні ресурси і знання. Наш автосервіс має все, що тільки може знадобитися для здійснення швидкої та якісної прошивки на транспортних засобах різних марок. Серед основних причин, через які цю послугу замовляти найкраще у нас, можна зазначити:
 
  • Пунктуальність. Всі роботи з прошивки виконуються строго в обумовлений термін.
  • Використовуються сучасні технології та ефективне обладнання, що позначається на якості виконання робіт.
  • Офіційна гарантія
  • Чесна вартість і т.д.
 
На попередньому етапі можна проконсультуватися з компетентними професіоналами, щоб дізнатися більше подробиць про прошивку блоку управління, терміни, приблизні ціни і про все інше.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00