спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Фарбування бічного дзеркала в надійному сервісі

 

Бічне дзеркало автомобіля, як і інші деталі, може пошкодитися в результаті активної експлуатації. Можна з необережності зачепити ним якийсь сторонній предмет, що призведе до утворення подряпин та інших дефектів. Згодом фарба може почати лущитися під впливом ультрафіолету та інших негативних факторів. Фарбування бічного дзеркала в сучасному сервісному центрі дає змогу відновити зовнішній вигляд, захистити від подальшого руйнування.

Відмінності якісного фарбування бічного дзеркала

фарбування-бічного-дзеркалаДзеркала знаходяться на таких місцях в автомобілі, що призводить до виникнення різноманітних проблем під час експлуатації. Навіть у самих нехитрих ситуаціях є ризик пошкодити їх. Досить водієві трохи не вписатися в поворот, щоб зіткнутися з відповідними проблемами. Подряпина або потертість - це завжди порушення естетичних характеристик. Через це певною мірою страждає зовнішній вигляд усього транспортного засобу. Фарбування стає єдиним правильним виходом. Можна спробувати зайнятися ним самостійно, але краще не ризикувати. Можна витратити особистий час, деякі кошти, але не досягти потрібного результату. Тому доцільно звернутися до професіоналів, які володіють потрібним досвідом, знаннями та обладнанням. Все це можна отримати в нашому сервісі з гарантією бездоганної якості.

На попередньому етапі фахівці оглядають бічне дзеркало, виявляють всі пошкодження, складають план з усунення проблем. В результаті такого огляду і консультації клієнт зможе дізнатися про вартість, терміни та інші нюанси. Якщо вони всі влаштують клієнта - починається безпосередня робота.

Крім фарбування можуть знадобитися деякі додаткові роботи. Наприклад, корпус дзеркала тріснув. Виправити це допоможе пайка пластмаси. У деяких випадках доцільніше зробити його заміну. Під час фарбування накладки дзеркала професіонали видаляють потертості та подряпини, відколи, полірують поверхню. Результатом стає бездоганний зовнішній вигляд, нібито дзеркало щойно було встановлено на машину.

Процес фарбування складається з декількох етапів. Важливо правильно підготувати поверхню бічного дзеркала, щоб фарба лягла на неї ідеально якісно. Потім наноситься фарба, просушується за допомогою спеціального обладнання. Лакофарбове покриття в таких умовах застигає швидше, що позитивно позначається на загальних показниках якості.

Фарбування бічного дзеркала в Києві

У столиці пофарбувати дзеркало автомобіля можна в різноманітних місцях, серед яких спеціалізовані сервісні центри та приватні майстри. Необхідно звернутися до професіоналів з досвідом, щоб точно отримати бездоганний результат. Ми можемо забезпечити його в повному обсязі всім клієнтам. До плюсів звернення до нас можна віднести:

  • Використання найкращого обладнання.
  • Ретельний підбір якісної фарби.
  • Дотримання основних стандартів.
  • Чесна вартість.

Ми намагаємося пропонувати гармонію ціни та якості кожному клієнту. На виконані роботи надається гарантія. Тому бічне дзеркало після фарбування за умови адекватної експлуатації автомобіля довго збереже свій вигляд.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00