спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Часто задаваемые вопросы

 • Чем занимается автоэлектрик?
  • Автоэлектрик это специализация мастера по ремонту автомобильной техники, отвечающего за устранение поломок в электрической системе машины
 • Для чего нужна диагностика автоэлектрики автомобиля?
  • Диагностику проводят для установки состояния электросистемы автомобиля. Диагностика автоэлектрики поможет своевременно выявить нарушенные контакты, загрязнившиеся или окисленные соединения в электропроводке, проблемы с электрооборудованием автомобиля.
 • Какие цены на услуги автоэлектрика?
  • Ремонт проводки, устранение проблем с допоборудованием - от 150грн.
  • Компьютерная диагностика - от 400 до 720грн.
  • Ремонт стартера, генератора - от 840грн.
  • Замена датчиков ABS, двигателя - от 300грн.
  • Ремонт системы освещения автомобиля - от 150грн.
  • Чистка форсунок и дроссельной заслонки - от 660грн.

 

Автоелектрик в Києві

 
Ремонт автомобільної електрики – послуга, яка користується великим попитом, незалежно від марки транспортного засобу та досвіду водія. Навіть незначна несправність електроустаткування призводить до серйозних пошкоджень та підвищує ризик для водія, тому звертатися за допомогою до кваліфікованого автоелектрика слід негайно.
 

Ціни на послуги автоелектрика:

 
ok Ремонт автопроводки будь-якої складності, усуваємо проблеми з додатковим обладнанням. Від 150 грн.
ok Комп'ютерна діагностика – від 400 до 720грн.
ok Ремонт стартера, генератора – від 840грн.
ok Заміна датчиків ABS, двигуна – від 300грн.
ok Ремонт системи освітлення автомобіля – від 180грн.
ok Чищення форсунок та дросельної заслінки - від 660грн.
 
і багато іншого.
 
 

Наш досвідчений автоелектрик виконує такі роботи:

 
 • ремонт автопроводки та допобладнання;
 • проведення комп'ютерної діагностики;
 • ремонт генераторів та стартерів;
 • заміна двигуна та датчиків ABS;
 • відновлення системи автоосвітлення;
 • очищення дросельної заслінки та форсунок;
 • консультація клієнта щодо експлуатації електросистеми.
 
 
ремонт-проводки
 
 
 

З якими проблемами електросистеми транспортного засобу стикається водій

Основні несправності цієї системи:
 
 • датчики двигуна та гальмівної системи виходять з ладу;
 • виникають складнощі з автомобільною проводкою: старі дроти, витік току, замикання та інше;
 • погано працює кондиціонер, клімат-контроль, пічка;
 • виникають складнощі з роботою стартера;
 • погано працює генератор та система запалення;
 • спостерігаються неполадки у функціонуванні додаткового обладнання: центральних замків, сигналізацій, парктроників, комп'ютерів бортових тощо;
 • неефективно працює система освітлення.
Насамперед автоелектрик проводить ретельну діагностику електроустаткування транспортного засобу, щоб знайти справжню причину несправності. Знайдені проблеми усуваються в найкоротший час. У роботі використовується найсучасніше сертифіковане обладнання. Якщо виникає потреба, виконується повноцінна комп'ютерна діагностика автомобіля.
 
Автоелектрик може зробити свою роботу не тільки в умовах СТО, але й приїхати на замовлення клієнта на вказану адресу в межах Києва або поряд з містом. Ця послуга має попит у клієнтів сервісу, оскільки самостійна доставка транспортного засобу на станцію не завжди зручна для клієнтів. Крім того, автовласник заощаджує не лише свій час, а й гроші, оскільки не доведеться терміново замовляти найближчий евакуатор в окремих випадках. Якщо електрик не поновить працездатність системи підручними засобами, автомобіль транспортують на СТО.
 

Переваги ремонта автоелектрики на СТО Тайр Ленд

Автоелектрики компанії працювали та успішно відновлювали тисячі автомобілів різних марок та років випуску, вивчили десятки видів несправностей та розуміють, який потрібен ремонт у тій чи іншій ситуації. Величезний досвід дозволяє фахівцю швидко та ефективно виконувати діагностику системи, знаходити оптимальний з усіх поглядів спосіб вирішення проблеми. У результаті виграє покупець, скорочуючи витрати на ремонт та свій час.
 
Працівники СТО встановлюють на автомобілі клієнтів додаткове обладнання. До цієї категорії входять автосигналізації, відеокамери, парктроніки, системи безключового доступу, магнітоли, акустика, ліхтарі, світлодіодні та ксенонові лампи, замки, підсилювачі, монітори та трекери.
 
За фактом виконаних робіт надається гарантія, що підтверджує високу виконавську майстерність автоелектрика та якість виконаної роботи. Термін гарантії залежить від наданої послуги. Тридцятиденна гарантія видається на всі види робіт з відновлення електросистем та встановлення додаткового обладнання. Якщо обладнання придбано в автосервісі «Тайр Ленд», гарантійний період збільшується до 180 днів.
 

Вартість послуг автомобільного електрика

Кінцеві розцінки залежать від того, наскільки складними будуть поставлені клієнтом завдання та важкі виявлені несправності. Найчастіше вартість визначається майстром-приймальником під час огляду транспортного засобу. Переважна більшість послуг із встановлення додаткового устаткування вже має фіксовані ціни. Якщо робота ненормована, на вартість також впливає обсяг чистого часу, витраченого фахівцем.
 
quality
 
 
Після відвідин автоелектрика на вул. Святослава Хороброго, 26а залиште об'єктивний відгук на картах Google. Це допоможе іншим автовласникам вибрати якісний сервіс, а нам підтримувати високі стандарти якості ремонту та обслуговування наших клієнтів.
 
Як викликати і скільки платити за виклик автоелектрика у Києві
Виклик автоелектрика за адресою, вказаною клієнтом – найпоширеніша послуга у Києві. Сам виклик оплачується окремо, але вартує така послуга недорого. Однак у такому форматі роботи можливості автоелектрика дуже обмежені. Він готовий здійснити діагностику, усунути дрібні несправності, виконати невеликий ремонт. Автомобільна електрика - це система, куди входить складне обладнання, великий об'єм електричної проводки. Враховуючи ці обставини, електрику доведеться витратити чимало зусиль та часу для фіксації несправності та її подальшого усунення. Таку роботу зробити непросто, а в інших випадках неможливо, якщо умови невідповідні. Наприклад, на автомобільній стоянці прямо на вулиці, при поганому освітленні чи погоді. Якщо фактори довкілля стають на заваді якісному виконання роботи, «Тайр Ленд» рекомендує доставити автомобіль на станцію. Тут автоелектрик гарантує максимальну ефективність незалежно від умов навколишнього середовища.
 

Функції та процес виконання комп'ютерної діагностики

Перед усуненням несправності електрообладнання в сучасному автомобілі обов'язково проводиться комп'ютерна діагностика. Для виконання цієї частини роботи використовують спеціальні сканери. Коли автомобіль приєднується до діагностичного роз'єму, пристрій виявляє помилки. Коди зафіксованих помилок відображаються на дисплеї сканера. Автоелектрик за кодами визначає місцезнаходження та тяжкість виявленої проблеми. Вартість комп'ютерної діагностики залежить від якості, функціональності та складності використовуваного обладнання.
 
Чи є сенс встановлювати автомобільну сигналізацію та як це зробити
 
Кількість автомобільних крадіжок з кожним роком зростає, тому встановлення автосигналізації – це вирішення питання безпеки власного майна. Особливо важливо це зробити тим автовласникам, чиї транспортні засоби відстоюються під вікнами квартир, на громадських парковках або стоянках, що погано охороняються. Але типів сигналізації для автомобілів кілька, і кожен має певний набір функцій. Основними та найпоширенішими типами вважаються сигналізації односторонні та двосторонні. З односторонніми власник автомобіля зв'язатися не може. З двосторонніми моделями встановлено зворотний зв'язок. Вони повідомляють власнику про статус охорони та деякі додаткові дані на дисплеї брелка. Наприклад, це може бути інформація про поточний стан автомобіля.
 
Хороша сигналізація може блокувати двигун дистанційно, зв'язуватися з телефоном власника, а також мати GPS датчик. Ефективність роботи сигналізації знижується після старіння електронних компонентів. Коли вони виходять з ладу, акумулятор швидко сідає, пристрій перестає реагувати на сигнали брелка. В такому випадку треба звернутися до автоелектрика для ремонту або заміни автосигналізації.
 
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00