спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Фарбування молдинга автомобіля

 

Фарбування молдинга автомобіля - це відповідальний вид робіт, для проведення яких бажано звернутися до досвідчених професіоналів. Деякі власники машини хочуть заощадити, через що намагаються пофарбувати їх самостійно. Але найменше недотримання технології, використання неякісних матеріалів можуть призвести до небажаних наслідків. У результаті все одно доведеться переробляти роботи, що призведе до подвійної витрати часу, а також фінансових витрат. Тому буде розумно відразу звернутися до досвідчених професіоналів у наш автосервіс, який пропонує найбільш комфортні умови для співпраці в Києві. Можна розраховувати на прийнятні ціни, професійні консультації, гарантію якості виконання фарбувальних робіт і багато іншого.

Кваліфіковане фарбування молдингів автомобіля: відмінності та переваги

фарбування-молдинга-автоМолдинги є елементами машини, які одночасно виконують декоративні та захисні функції. Завдяки їх встановленню можна внести зміни до екстер'єру автомобіля, захистити деякі елементи від пошкодження ЛКΠ. Встановлюватися вони можуть на різноманітних елементах кузова, виготовляються з різних матеріалів, наприклад, гуми, спеціального пластику, металу тощо.

Такі деталі можуть пошкодитися в різноманітних ситуаціях, серед яких варто відзначити зіткнення, необережне відчинення дверцят або невдале паркування. Саме тому фарбування молдингів вважається доволі поширеною послугою. Її надають багато сервісних центрів, але звертатися завжди треба тільки до досвідчених професіоналів. Це гарантує повне дотримання основних технологій. У зворотному випадку покриття не зможе прослужити довго. Зазвичай його вистачає за таких порушень приблизно на місяць або два. Тільки звернення до перевірених професіоналів може гарантувати бездоганний результат. Наші професіонали готові пофарбувати практично будь-які молдинги, незалежно від матеріалу їх виробництва, конфігурації та інших характеристик. Підбираються в кожному окремому випадку потрібні лакофарбові матеріали.

Від якості проведення підготовчих робіт залежить надійність фарбування. Потрібно поліпшити адгезію основи, що позитивно впливає на якість зчеплення. Для цього проводиться механічна обробка, використовуються спеціальні склади. Якщо обробляються молдинги, які вже використовувалися, треба усунути їхні окремі дефекти, вирівняти поверхню. Для проведення підготовчих робіт використовується окреме приміщення. Тому важливо звернутися до спеціалізованого сервісу, в якому є всі необхідні умови.

Фарбування молдингів авто в Києві

Якщо вибрати наш сервіс, можна розраховувати на найкомфортніші умови в столиці. Серед наших основних переваг можна відзначити:

  • Комплексний підхід до виконання робіт, який охоплює проведення професійної діагностики.
  • Використання сертифікованих матеріалів, сучасних інструментів.
  • Гарантія високої якості.
  • Чесні ціни тощо.

Професіонали максимально відповідально підходять до виконання своїх робіт, що позначається на кінцевій якості. Молдинги після фарбування мають практично бездоганний вигляд. На роботу надається офіційна гарантія якості. Можна розраховувати також на найпривабливіші ціни в столиці.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00