спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт генератора автомобіля в Києві

Генератор відіграє важливу роль в автомобілі. Тому, коли він ушкоджується, виникають різноманітні труднощі з експлуатацією транспортного засобу. Ремонт генератора авто краще довірити компетентним професіоналам, щоб розраховувати на високу якість обслуговування, гарантії та адекватні ціни.

Наше СТО має для цього потрібні ресурси, якість яких здатна задовольнити потреби практично будь-якого клієнта. Самостійний ремонт може лише сильніше пошкодити генератор. Нерідко ті, хто хотів заощадити на послугах майстрів, зрештою витратили ще більше грошей. Тому доцільно одразу звернутися до перевіреного автосервісу.

Відмінності професійного ремонту автомобільного генератора

Ремонт генераторів авто

Цей елемент машини складається з безлічі компонентів, серед яких корпус, шків, контактні кільця, ротор, щітки та багато інших. Всі вони виконують свої безпосередні функції, мають обмежений термін експлуатації. Вийти з ладу може практично будь-яка деталь, але визначити точно причину зламання дозволить лише професійна діагностика.

Тому, якщо буде виявлено характерні ознаки несправності, бажано відразу звернутися до сервісу для діагностики. Наші співробітники за допомогою візуального огляду та застосування спеціального обладнання допоможуть точно визначити, що сталося та як можна змінити ситуацію. Якщо діагностика показує, що акумулятор погано заряджений, то, можливо, проблема в генераторі. Це може статися через природне зношування деталей або нещільне прилягання щіток.

Є також безліч інших причин, серед яких зламання випрямного блоку, ремінного приводу може перегоріти обмотка через дефектне реле. Механічний знос генератора, як правило, виникає у машинах з великим пробігом. Тому треба періодично проводити діагностику генератора, звертаючись до спеціалізованого сервісу. Співробітники проведуть його огляд, точно встановлять стан, всі причини несправностей, спланують відновлення.

Як визначити, що потрібний ремонт генератора

Зрозуміти, що з агрегатом не все гаразд, можна за такими ознаками:

 • на приладовій панелі світиться лампочка акумулятора. Можливо, він не заряджається через несправний генератор — це призводить до проблем з електроприладами надалі;
 • АКБ розряджається швидше, ніж зазвичай;
 • при повороті ключа запалення немає реакції — це може бути наслідком несправностей у системі запалення або зламання стартера;
 • при спробі завести авто світиться панель приладів, але більше нічого не відбувається;
 • стартер крутить повільно – ймовірно, через недостатню подачу струму.

Ремонт автогенератора знадобиться і тоді, коли під час роботи агрегата чути сторонні звуки, наприклад, шум, скрегіт, постукування. Визначити несправність можна і за нестійкою роботою електроприладів, постійній нестачі заряду або запаху ізоляції, що горить, в салоні.

Які бувають несправності автогенератора

Не можна відразу точно вгадати, який агрегат вийшов з ладу, адже сучасні марки та моделі автомобілів сильно відрізняються між собою. Найчастіше співробітники професійного сервісу стикаються з такими проблемами:

 • вихід із ладу діодного мосту, пошкодження дроту зарядки;
 • замикання витків обмотки статора;
 • знос струмознімальних кілець, щіток генератора;
 • зламання регулятора напруги, вихід із ладу підшипників;
 • знос шківа.

Деталі, які вийшли з ладу, необхідно замінити, для цього краще придбати оригінальну запчастину або її якісний аналог. У деяких випадках змінюють складники, які не мають прямого відношення до генератора.

Нетипову роботу агрегату не можна ігнорувати, адже це може призвести до серйозніших проблем надалі. Навіть якщо ви помітили лише одну нетипову ознаку, необхідно якнайшвидше звернутися до сервісу для професійної діагностики та точного виявлення причин.

Етапи ремонту генератора

Як писалося вище, процес починається з перевірки. Діагностика на спеціальному стенді дозволить оцінити функціональність та стан обладнання, зрозуміти яку несправність потрібно усунути. За результатами фахівці визначають, яка реставрація генератора автомобіля необхідна, та розраховують вартість робіт.

Для пошуку несправних деталей агрегат розбирають, потім проводять чищення та дефектування. Якщо всі запчастини в нормальному стані, майстри шукають непрямі причини зламання, наприклад, проблеми з кабелями. Кількість і тип виконуваних робіт визначаються залежно від типу зламання – може знадобитися заміна щіток, муфти, ременя, підшипників.

У крайньому разі, якщо агрегат не підлягає відновленню, потрібне встановлення нового генератора. Після виконаних робіт обладнання збирають та повторно тестують на стенді. Це необхідно, щоб переконатися в його працездатності та готовності до подальшої експлуатації.

Чому ламається автогенератор

Контрольна лампа або інші пристрої повідомляють водію про те, що стартер несправний і необхідний ремонт. Несправність генератора — частий наслідок відхилень у роботі електрообладнання. Коли зламаний сам агрегат, заряд акумулятора буде слабким, навіть якщо для цього немає підстав.

Фахівці СТО «Тайр Ленд» часто роблять ремонт авто генераторів у Києві для машин із великим пробігом. Власники такого транспорту стикаються з проблемами механічного характеру та зносом запчастин. Не варто намагатися відновити роботу агрегату самостійно — краще відразу звертатися до майстрів.

Від чого залежить вартість ремонту

Ціну розраховують за результатами діагностики, виходячи зі складності зламання та розцінок на деталі, які потрібно замінити. Діагностика проводиться безплатно, подальша консультація майстра також не оплачується лише за виконані роботи та встановлені запчастини.

Після точного визначення зламання фахівець може запропонувати кілька варіантів розв'язання проблеми, наприклад, установку різних за ціною деталей. Вартість розраховують індивідуально та об'єктивно, щоб уникнути переплат. Не варто намагатися відновити агрегат своїми руками — некваліфіковане втручання загрожує великими проблемами та витратами на ремонт.

У деяких випадках доводиться не відновлювати, а міняти генератор. Установка вважається ремонтопридатною, коли:

 • пошкоджено колектор, шків, струмознімальні щітки;
 • відбулося замикання витків обмотки статора;
 • зламалися підшипники;
 • існують проблеми з діодним мостом.

У таких ситуаціях можливий ремонт, він завжди коштує дешевше, ніж повна заміна.

Ремонт генератора у Києві

ремонт генератора авто

Якщо хочеться відремонтувати автомобільний генератор швидко, якісно і за адекватною вартістю, доцільно звернутися до сучасного сервісу. Це стає гарантією ефективного виконання всіх робіт незалежно від складності зламання, марки та моделі транспортного засобу. Звернутися для замовлення такої послуги можна до нас з різних причин, серед яких:

 1. Використання тільки найкращого обладнання для діагностики та безпосередньо ремонту.
 2. Ретельний вибір складників.
 3. Підказки кваліфікованих спеціалістів тощо.

Отримати високоякісний сервіс на нашому СТО може абсолютно кожен клієнт, який звернеться до нас. Поки проводитиметься ремонт генератора, можна відпочити, випити каву або чай. Майстри у цей час виконають усі роботи, на які надається гарантія. Генератор автомобіля після завершення ремонтних робіт працюватиме практично як новий. Якщо вам потрібен ремонт та відновлення генератора на найближчому СТО, телефонуйте нам! Ціна на ремонт генератора, його зняття та встановлення, заміну підшипника одна з найкращих у Києві.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00