спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт генератора автомобиля в Києві

 
Генератор відіграє важливу роль у автомобілі. Тому, коли він ушкоджується, виникають різноманітні труднощі з експлуатацією транспортного засобу. Ремонт автомобільного генератора краще довірити компетентним професіоналам, щоб розраховувати на високу якість обслуговування, гарантії та адекватні ціни. Наше СТО має для цього потрібні ресурси, якість яких здатна задовольнити потреби практично будь-якого клієнта. Самостійний ремонт може лише сильніше пошкодити генератор. Нерідко ті, хто хотів заощадити на послугах майстрів, зрештою витратили ще більше грошей. Тому доцільно одразу звернутися до перевіреного автосервісу.
 

Відмінності професійного ремонту автомобільного генератора

 
Цей елемент машини складається з безлічі компонентів, серед яких корпус, шків, контактні кільця, ротор, щітки та багато інших. Всі вони виконують свої безпосередні функції, мають обмежений термін експлуатації. Вийти з ладу може практично будь-яка деталь, але визначити точно причину поломки дозволить лише професійна діагностика. Тому, якщо буде виявлено характерні ознаки несправності, бажано відразу звернутися до сервісу для діагностики. Наші співробітники за допомогою візуального огляду та застосування спеціального обладнання допоможуть точно визначити, що сталося та як можна змінити ситуацію.
 
Ремонт генераторов авто
 
Якщо діагностика показує, що акумулятор погано заряджений, то ймовірно проблема в генераторі. Це може статися через природне зношування деталей або нещільне прилягання щіток. Є також безліч інших причин, серед яких поломка випрямного блоку, ремінного приводу, може перегоріти обмотка через дефектне реле. Механічний знос генератора зазвичай виникає в машинах з великим пробігом. Тому треба періодично проводити діагностику генератора, звертаючись до спеціалізованого сервісу. Співробітники проведуть його огляд, точно встановлять стан, всі причини несправностей, спланують відновлення.
 

Ремонт генератора у Києві

 
Якщо хочеться відремонтувати автомобільний генератор швидко, якісно і за адекватною вартістю, доцільно звернутися до сучасного сервісу. Це стає гарантією ефективного виконання всіх робіт незалежно від складності поломки, марки та моделі транспортного засобу. Звернутися для замовлення такої послуги можна до нас з різних причин, серед яких:
 
  • Використання тільки найкращого обладнання для діагностики та безпосередньо ремонту.
  • Ретельний вибір комплектуючих.
  • Підказки кваліфікованих спеціалістів тощо.
Отримати високоякісний сервіс у нашому СТО може абсолютно кожен клієнт, який звернеться до нас. Поки проводитиметься ремонт генератора, можна відпочити, випити каву або чай. Майстри у цей час виконають усі роботи, на які надається гарантія. Генератор автомобіля після завершення ремонтних робіт працюватиме практично як новий. Якщо вам потрібен ремонт та відновлення генератора на найближчому СТО, телефонуйте нам! Ціна на ремонт генератора, його зняття та встановлення, заміну підшипника одна з найкращих у Києві.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00