спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна задньої чверті кузова

 
Заміна задньої чверті кузова є складним процесом, реалізацію якого бажано довірити досвідченим професіоналам. У нашому автосервісі можна розраховувати на індивідуальний підхід, гарантію якості, використання сучасного обладнання та багато іншого. Попередньо дуже просто проконсультуватися з майстром, щоб дізнатися деталі щодо вартості, термінів та інших подібних моментів. Також просто записатися на зручний час для проведення робіт.
 

Заміна задньої чверті кузова та її ключові особливості

Цей різновид ремонту з технічної точки зору дуже складний. З цієї причини заміна чверті кузова ззаду проводитися у виняткових випадках, коли немає більше жодної іншої можливості ефективно вирішити проблеми. Серед основних причин для замовлення такої послуги можна віднести серйозні пошкодження, які були отримані внаслідок потрапляння в аварію. Після значного удару далеко не завжди вдається провести відновлювальні роботи з геометрії кузова. Метал втрачає після сильного удару свої первозданні характеристики міцності, які також не підлягають ніякому відновленню. У такій ситуації оптимальним вирішенням проблеми стає встановлення нової задньої чверті з іншого автомобіля, який може виступити як донор. Головне уважно підійти до її вибору, щоб отримати гарантію відповідності за всіма основними параметрами.
 
У процесі проведення робіт можуть виникати різноманітні труднощі, серед яких основною можна назвати необхідність забезпечити максимальну надійність зварних стиків. Вони повинні без проблем витримувати всі навантаження, які на них лягатимуть. Тому треба вибрати відповідне місце для створення зварного з'єднання. Наші майстри для цього мають необхідний досвід, який поєднується з навичками та знаннями. Є в арсеналі майстрів унікальне сучасне обладнання, яке надає на якість виконання робіт безпосередній вплив. У процесі роботи особлива увага приділяється якості шва, забезпеченню антикорозійного захисту. Ремонтні роботи такого класу характеризуються високим рівнем складності, через що буває непросто знайти компетентних майстрів для їхнього замовлення. Щоб отримати оптимальне співвідношення ціни та якості, доцільно звернутися до перевіреного місця. Тому краще відмовитися від гаражних майстрів, тому що вони зазвичай не мають потрібного обладнання.
 

Заміна задньої чверті кузова у Києві

Наш автомобільний сервіс пропонує цю послугу на найвищому якісному рівні. Є всі ресурси, які можуть знадобитися для її проведення. Серед основних переваг для звернення до нашого сервісу можна відзначити:
 
  • Комплексний підхід до кожного окремого клієнта, який передбачає підбір якісних комплектуючих під конкретну модель та марку автомобіля, проведення всіх арматурних робіт, примірку деталі та багато іншого.
  • Чесні ціни, які приємно дивують, особливо на тлі такої високої якості послуг.
  • Постійні консультації майстрів, які допоможуть дізнатися про терміни, ціни, отримати відповіді на питання, що цікавлять, і т.д.
Наше СТО має все, що тільки може знадобитися для заміни чверті кузова. Проводяться всі роботи, пошкоджені деталі якісно вирізаються, встановлюється новий кузовний елемент, виконуються роботи з фарбування.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00