спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Капітальний ремонт двигуна в Києві

 

капітальний-ремонт-двигуна

Капітальний ремонт двигуна є складним, але в деяких ситуаціях необхідним процесом. Якщо водій виявив проблеми з мотором, як бензиновим, так і дизельним, треба звернутися до професіоналів для проведення діагностики. Тільки завдяки їй можна дізнатися, в якому саме стані перебуває мотор.

Специфіка проведення капітального ремонту двигуна

Це непростий процес, для якого потрібно мати знання, деякі навички та спеціальне обладнання. Він передбачає вилучення мотора, його повне розбирання та очищення, перевірку кожного окремого вузла. Якщо будуть виявлені деталі, які зламалися, необхідно провести їх заміну.

Розрізняють кілька основних ознак, за яких мотор починає потребувати проведення відповідних робіт. Серед них можна відзначити:

  • Виникнення диму темно-сивого кольору, який з'являється з вихлопної системи. Паралельно підвищується рівень витрат масла, падає компресія.
  • Кривошипно-шатунний механізм починає стукати, що можна чітко почути під час експлуатації автомобіля. Падає також тиск масла.
  • Відбувається природне зношування окремих компонентів мотора, яке закладено виробником.

Якщо виявлено якісь із перерахованих вище ознак, потрібно провести діагностику. Зробити її можна тільки на сучасному обладнанні в спеціалізованому центрі. Це дасть змогу розраховувати на високу якість, оперативність і точність. Якщо будуть виявлені проблеми, фахівці виконають капітальний ремонт. Він передбачає ремонт окремих блоків і частин, шліфування поверхонь, що стикуються, заміну запчастин, що вийшли з ладу, а також заміну прокладок і сальників. Перевіряється головка блоку циліндрів, колінчастий вал, поршні, клапани тощо. У самому кінці виконання робіт проводиться регулювання клапанів.

Капітальний ремонт двигуна авто в Києві

Його можна замовити в різних сервісних центрах, але отримати необхідні гарантії можна не завжди. Тому треба звертатися до відомої СТО, яка може все це забезпечити. На ресурс мотора впливає якість роботи його окремих вузлів. Він може залежати від умов використання та безлічі інших чинників. Технічне обслуговування треба проводити своєчасно, щоб не наблизити час проведення капремонту. Коли він знадобився, все бажано виконувати за допомогою компетентних професіоналів. Це дасть змогу розраховувати на ефективне відновлення початкових властивостей, гарантію якості, комфортні умови для клієнта, оптимальні ціни та безліч інших плюсів. Ціна капітального ремонту (капремонту) двигуна у нас найбільш прийнятна в Києві. Кап ремонт двигуна у нашій СТО не займе багато часу. Ремонт мотора проводиться з урахуванням найсуворіших стандартів якості. Якщо ви шукаєте "капіталка двигуна ціна" або дефектовку і де відкапіталіти двигун, то весь перелік цін ви можете знайти в прайсі у нас на сайті.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00