спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Промивання системи автомобільного кондиціонера

 
Промивка системи автокондиціонера в Києві в нашому сервісі має масу незаперечних переваг для клієнтів.
 
Система автомобільного кондиціонера може забруднитися внаслідок активної експлуатації продуктами зносу його основних компонентів. Щоб не допустити жодних проблем, треба періодично проводити профілактичні роботи, спрямовані на очищення системи, особливо після ремонту автокондиціонера. Промивання системи автокондиціонера є популярною послугою, яка дозволяє вимити звідти все зайве. Наш сервісний центр має в своєму розпорядженні сучасне обладнання та кваліфікованих співробітників для здійснення відповідних робіт. На них обов'язково надається гарантія якості та найчеснішої ціни по Києву.
 

Основні відмінності якісного промивання системи автокондиціонера

Система автомобільного кондиціонера може припинити коректно працювати з різних причин, серед яких проникнення туди продуктів зносу компресора, забрудненого масла, вологи та іншого. Коли в системі порушена герметизація, можуть виникати подібні проблеми. Виникають вони зазвичай через механічне пошкодження радіатора або заклинювання компресора. Ці продукти зношування можуть серйозно нашкодити всій системі, заповнюючи її. Якщо компресор або радіатор замінюється, обов'язково потрібно провести промивання системи, оскільки забруднення звідти можуть потрапити до нового елемента автомобіля. Це неодмінно призведе до швидкої поломки нової запчастини.
 
промивка-системи-автокондиціонера
 
Щоб промити систему, потрібно насамперед демонтувати запчастини, що вийшли з ладу. Фахівці, які точно знають всі особливості цієї системи, за допомогою спеціального обладнання підключаються до закритого контуру системи. За допомогою цієї установки здійснюється промивка, яка дає змогу ефективно видалити із системи усі забруднення. У процесі використовується як сучасне устаткування, так і спеціальна високоякісна рідина. Вона має унікальний склад, який гарантує якісне промивання, але не ушкоджує жодних гумових з'єднань. При надмірному забрудненні системи може знадобитися додаткова заміна радіатора. Але необхідність проведення таких робіт можуть визначити лише фахівці після проведення діагностики. У процесі проводиться повна заміна ущільнювальних кілець.
 
Важливо використовувати для промивання лише безпечну рідину, яка відповідає основним стандартам безпеки та надійності. Дехто хоче заощадити, користуючись кустарними способами, через що виникають додаткові проблеми. Деякі засоби агресивно впливають на гумові компоненти, основні сполуки. Вся система через це може дуже постраждати.
 

Промивання системи автокондиціонера у Києві

Якщо потрібна така послуга з гарантією якості, сміливо можна вибрати наш автомобільний сервіс. У ньому працюють кваліфіковані професіонали, які на попередньому етапі проведуть діагностичні роботи, проконсультують клієнта з усіх питань.
 
Вартість промивання в нашому СТО приємно вражає своєю демократичністю. Додатковою перевагою стає гарантія якості застосування кращого європейського обладнання від перевірених виробників. Кваліфіковані фахівці точно знають, як очистити систему кондиціювання, зробити її максимально ефективною в експлуатації. Автосервіс для цього має усі необхідні умови, які може отримати кожен.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00