спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Промивання двигуна під час заміни масла в авто

 

Промивання двигуна під час заміни масла є стандартною процедурою, яка забезпечує повноцінний догляд за транспортним засобом. Не варто відмовлятися від проведення таких робіт під час зміни масла всередині системи. Це зумовлено утворенням різноманітних домішок, серед яких пил, продукти зношування і багато іншого. Формуються вуглецеві відкладення, кокс, нагар, через що рухливість окремих компонентів двигуна знижується.

Особливості якісного промивання двигуна

Це поширена послуга, для замовлення якої бажано звертатися до досвідчених фахівців. У такому разі можна буде розраховувати на високу якість, надійність, забезпечення оптимальних умов для повноцінної роботи силового агрегату. Для очищення використовуються спеціальні засоби, які складаються з активних компонентів. Вони чинять на вуглецеві сполуки активний негативний вплив, що очищає основні елементи двигуна максимально безпечно, якісно і точно.

Є кілька основних симптомів, які вказують на необхідність промивання силового агрегату. Можна серед них відзначити:

  • Різке зниження потужності мотора, падіння рівня компресії.
  • Виникнення синього диму, коли автомобіль стартує. Він іде з вихлопної труби.
  • Передчасне перегрівання двигуна.
  • Істотне збільшення витрат пального.
  • Зміна марки або в'язкості моторного масла.

У будь-якій подібній ситуації доцільно звернутися до перевірених фахівців, які проведуть діагностику і точно встановлять проблеми. Досвідчені професіонали перед заміною масла завжди радять провести промивання. Раніше в цих цілях використовувалися не найбезпечніші матеріали, але зараз все можна владнати максимально швидко і просто. У процесі використовуються засоби, які поділяються на дві основні категорії - ударної і тривалої дії. До складу входять спеціальні компоненти, які в подальшому забезпечують захист системи від корозії.

Промивання двигуна під час заміни масла в Києві

Якщо намічається заміна масла в автомобілі, доцільно відразу провести промивання. Бажано звернутися до сучасного сервісного центру, якщо хочеться розраховувати на швидке виконання послуг, надійність, якість та інші позитивні характеристики. Важливо дотримуватися правильного дозування засобів для промивання, яке може визначити тільки досвідчений професіонал. В СТО використовуються тільки найякісніші очисники оригінального походження від відомих виробників. Сам процес проводиться за встановленими нормами.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00