спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікований ремонт актуатора зчеплення

 

Ремонт актуатора зчеплення в автомобілі може відновити нормальні умови для перемикання передач у ньому.

Ремонт актуатора зчеплення може знадобитися на багатьох сучасних автомобілях. Актуатор є важливою частиною роботизованої коробки перемикання передач. Поступово такі коробки стають все більш популярними з різних причин, серед яких простота і надійність у використанні. Ремонт цієї деталі важливо довіряти тільки компетентним фахівцям, у яких є досвід, інструменти та все інше. У нашій СТО можна отримати все це в повному наборі разом з офіційною гарантією якості на проведені роботи і попередніми консультаціями.

Особливості ремонту актуатора зчеплення

ремонт-актуатора-зчепленняВизначити, що потрібен ремонт цього компонента автомобіля, можна за різними ознаками. Серед основних можна відзначити довільний перехід під час руху в нейтральний режим. Актуатор є електромеханічним пристроєм, за допомогою якого відбувається передача зусилля з вала пристрою на редуктор в системі зчеплення. Цей компонент керується за допомогою команд з електронного блоку керування коробки перемикання передач. У конструкції знаходиться два основних вузла. За допомогою штока і черв'ячної передачі шестерня і двигун починають працювати, коли на них надходить безпосередній сигнал від блоку керування. Актуатор вважається саме тим компонентом всієї системи трансмісії, який частіше за інших виходить з ладу. Якщо він ламається, то автомобіль може просто зупинитися. У такому разі треба звернутися до професіоналів з досвідом для проведення відповідних робіт.

Є кілька причин, через які відбуваються відповідні несправності. Найчастішою стає заклинювання спеціальних втулок. Їх поверхня покрита за допомогою спеціального матеріалу, який знижує силу тертя. Але захисний шар може зруйнуватися після проходження певної відстані. З цієї причини механізм може давати збої, переставати адекватно виконувати свої безпосередні функції. Якщо під час використання транспортного засобу почали виникати проблеми з перемиканням передач, доцільно звернутися до нашого центру для проведення діагностичних робіт. Серед основних ознак, на які треба звернути увагу, можна відзначити:

  • Перегрів дисків зчеплення. На панелі приладів у такому разі з'являється попереджувальний значок.
  • Виникнення ривків під час перемикання передачі.
  • Відсутність можливості ввімкнути одразу режим Drive.

Ремонт актуатора зчеплення в Києві

Щоб всі роботи з його ремонту були виконані грамотно і своєчасно, потрібно звернутися до перевіреного автомобільного сервісу. Ми пропонуємо найкращі в столиці умови, тому що маємо в своєму розпорядженні великий набір переваг для всіх клієнтів. Серед основних можна відзначити високоякісне обслуговування, професійну діагностику, використання в ремонті найкращих інструментів і тільки якісних запчастин. Під конкретні потреби буде обрано оптимальний актуатор, який точно підійде під конкретний автомобіль. На виконані роботи та використовувані запчастини ми обов'язково надаємо офіційну гарантію, яка стає додатковою перевагою до чесних цін.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00