спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика електрообладнання автомобіля

 
Автомобілі складаються з великої кількості систем та різноманітних вузлів, серед яких електричне обладнання займає найважливішу роль. Від його працездатності та стану залежить безпека, надійність експлуатації. Діагностика електрообладнання є поширеною послугою, замовити яку можна в надійному автосервісі. Ми пропонуємо швидкість та точність.
 
діагностика_електрообладнання_авто
 
 

Особливості якісної діагностики несправностей електрообладнання

Електричні прилади та дроти повинні знаходитися у справному стані, щоб забезпечити безпеку руху. Система складається з безлічі вузлів, кабелів та деталей, які виконують конкретні функції. Машина може навіть не завестися за наявності відповідних несправностей. Щоб провести ремонтні роботи, спочатку потрібно виявити дефекти. Постійним струмом живиться автоматична коробка, АБС, система безпеки, інжектор. Від акумуляторної батареї живиться освітлення, магнітола, ЕБК та багато іншого. Деякі елементи можуть виходити з ладу з різних причин. Дуже важливо зрозуміти, що саме зламалося, щоб забезпечити нормальні умови для ремонту.
 
Діагностика електрообладнання та подальший ремонт відрізняється надійністю, якщо звернутися до професіоналів. У нашому сервісному центрі використовують сучасне обладнання. За допомогою датчиків проводиться вимірювання показників, які порівнюються зі штатними. Комплексна діагностика електричного обладнання автомобіля передбачає перевірку генератора, стартера, системи запалювання, автосигналізації та системи освітлення, з'єднувальних проводів та інших компонентів.
 
Діагностика дозволяє зрозуміти, що саме в електрообладнанні вийшло з ладу. Завдяки цьому вдається відновити автомобіль максимально швидко та якісно. Заміна окремих компонентів є непростим та дорогим етапом ремонту. Тому важливо зрозуміти, що саме зламалося, щоб одразу зробити необхідні роботи. Домогтися цього допомагає лише професійна діагностика.
 

Діагностика несправностей електрообладнання у Києві

Щоб вона пройшла швидко та надійно, важливо звернутися до якісного сервісного центру. У столиці працює чимало спеціалістів у цій сфері, але не всі готові запропонувати прийнятну якість. До плюсів замовлення такої діагностики можна віднести:
 
  • Використання якісного сучасного обладнання.
  • Гарантія точності.
  • Найкращі ціни в столиці.
Все це позитивно впливає на комфорт та надійність. Можна не тільки виявити всі несправності, що стосуються електричного обладнання машини, а й відремонтувати їх. Комплексна діагностика забезпечує бездоганну точність, що позитивно впливає на ефективність усунення несправностей. На всі виконані діагностичні роботи ми готові надати гарантію найвищої якості.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00