спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна колодок ручника (ручного гальма) за всіма правилами

 

Заміна колодок ручного гальма є послугою, яка потрібна не так часто. Зазвичай ручному гальму приділяється набагато менша кількість уваги, ніж основній системі. Але за інтенсивної його експлуатації колодки можуть вийти з ладу, що зробить подальше використання неможливим. Якщо власник транспортного засобу став помічати, що ручне гальмо перестало адекватно виконувати безпосередні функції, треба звернутися до автосервісу для проведення діагностики ручника та інших робіт.

 

Особливості заміни колодок ручника

заміна-колодок-ручникаБагато власників автомобіля навіть не думають про те, як працює і з чого складається ручне гальмо. Але для контролю робочого стану бажано мати базові поняття про ручник. Можна рідко користуватися цим механізмом, але утримувати його в нормальному робочому стані дуже важливо. Він є важливим елементом для забезпечення максимальної безпеки. Не тільки під час стоянки він може виявитися дуже корисним, а й під час екстреного гальмування. Можуть статися різноманітні ситуації на дорозі, в яких додаткові гальмівні зусилля виявляться необхідними. Важко буде отримати потрібний ефект, якщо колодки ручника перебувають у поганому стані.

Періодично потрібна профілактика стану ручного гальма. Проводиться вона за допомогою спеціального обладнання. Можна розраховувати на високу якість виконання робіт, якщо звернутися до нашого сервісного центру. На попередньому етапі фахівці проводять візуальний огляд і діагностику за допомогою сучасного оснащення. Після цього ухвалюється рішення щодо доцільності заміни колодок ручника. У процесі завжди використовуються найкращі інструменти та якісні запчастини, що гарантує максимальну продуктивність у подальшому застосуванні транспортного засобу.

Колодки на ручному гальмі мають обмежений термін використання. Він залежить від виробника та інших нюансів. На необхідність заміни може вплинути і експлуатація. Якщо водій часто користується відповідним механізмом, колодки можуть вийти з ладу швидше заявлених виробником термінів. У будь-якому разі треба приділяти періодично увагу стану колодок. Це дасть змогу підтримувати рівень безпеки та комфортності користування автомобілем максимально високо.

 

Кваліфікована заміна колодок ручного гальма в Києві

Щоб отримати відповідну якість послуг і адекватну ціну на заміну колодок ручника в Києві, треба звернутися до перевіреного автосервісу. Серед основних переваг вибору нашого сервісу можна відзначити:

  • Високу кваліфікацію і досвід фахівців.
  • Використання перевіреного сучасного обладнання.
  • Тільки якісні запчастини.

Завдяки індивідуальному підходу кожен клієнт отримує гарантію якості виконаних робіт за адекватними цінами. Можна розраховувати на попередню діагностику і професійні консультації, які допоможуть розібратися в тонкощах. Роботи виконуються оперативно в ретельно підготовлених умовах. Після завершення робіт ручне гальмо буде функціонувати, як нове. На роботи із заміни колодок ручного гальма видається гарантія, що важливо.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00