спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна прокладки випускного колектора

 

Випускний колектор автомобіля відіграє дуже важливу роль у відведенні вихлопних газів з двигуна автомобіля. Тому важливо стежити за його станом, проводити своєчасну заміну прокладки випускного колектора. Для цього бажано звернутися до перевірених фахівців, які точно встановлять причину несправності, підберуть прокладку під конкретні потреби та особливості транспортного засобу.

Коли може знадобитися заміна прокладки випускного колектора?

Є кілька випадків, в яких не вдасться обійтися без здійснення заміни. Серед основних причин для цього можна відзначити:

  • Потрапляння вихлопних газів у підкапотний простір.
  • Виникнення сторонніх продуктів горіння в салоні.
  • Неприємні звуки від випускного колектора.

заміна-прокладки-випускного-колектораВипускний колектор працює в режимі високих температур, часто на ньому може утворюватися конденсат. Тому прогоріла прокладка - це часте явище. Щоб ідентифікувати наявність проблеми, потрібно підняти автомобіль на підйомнику, щоб мати доступ до випускного колектора. Краще звернутися до сучасного автосервісу, який зробить все максимально швидко і якісно. Після діагностики будуть точно виявлені всі проблеми відповідної системи. Професіонали оцінять стан прокладки, рівень зношування, ухвалять відповідне рішення.

Якщо не замінити прокладку колектора вчасно - проблеми можуть посилитися. Є ризик порушення роботи всієї випускної системи. Це може призвести до небажаних наслідків, високого рівня шуму, диму з-під капота. У такому разі доведеться проводити дорогий ремонт випускної системи. Але на ньому без проблем можна заощадити, якщо просто стежити за станом автомобіля, прокладок та іншими нюансами.

Заміна прокладки випускного колектора в Києві

Щоб швидко і ефективно розв'язати всі проблеми, пов'язані із заміною такої прокладки, треба звернутися до компетентних фахівців до сучасної СТО. Це ідеальне рішення, доступне практично для кожного водія. Можна розраховувати на професійну і швидку діагностику, адекватні ціни, використання якісної прокладки для заміни, багато іншого. На виконані роботи обов'язково надається гарантія, яка вкотре підтверджує якість сервісу. Вартість поєднується з якістю ідеальним чином, що дає змогу отримати чудовий сервіс без переплати. Поки професіонали виконають заміну, клієнт зможе відпочити в обладнаній кімнаті.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00