спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Грамотний ремонт і регулювання ручника (ручного гальма)

 

Практично всі автомобілі оснащені ручним гальмом, яке є дуже важливим механізмом. Завдяки йому вдається забезпечити стійкість машини протягом тривалого часу. Пристрій може виявитися корисним у разі необхідності здійснити екстрене гальмування. Ремонт і регулювання ручного гальма є дуже важливою послугою, для отримання якої бажано звернутися до сервісного центру. Можна спробувати відрегулювати його самостійно, але важко буде розраховувати на належний рівень якості та надійності.

 

Коли може знадобитися регулювання ручника?

Відповідна гальмівна система працює за своїми принципами. У салоні є спеціальний важіль, який знаходиться під рукою у водія. У разі необхідності різко загальмувати або забезпечити додаткову стійкість машини під час стоянки, важіль потрібно підняти. У результаті підняття трос тягнеться за важелем, спрацьовує блокування задніх коліс. У сучасних машинах зазвичай використовуються електромеханічні гальма ручного типу. Від регулювання залежить надійність використання. Експлуатація ручника буде простішою, якщо все правильно відрегулювати.

регулювання-ручного-гальмаІснує кілька основних ознак, на які варто звернути увагу. Вони вказують на те, що пора виконати регулювання. Серед ключових можна відзначити:

  • Бортовий комп'ютер подає відповідний сигнал водієві.
  • Важіль, піднятий на третину, не може зупинити рух автомобіля.
  • Виявлено закисання троса ручника.

У разі виявлення будь-яких несправностей треба звертатися до професіоналів. Кваліфіковане регулювання дає змогу усунути проблему в більшості випадків, витративши на це відносно небагато часу.

Регулювання барабанного гальма проводиться за допомогою підняття важеля і переміщення тяги. Важливо відрегулювати все максимально точно, щоб під час майбутньої експлуатації не виникало жодних проблем. Для цього фахівці проводять стандартні маніпуляції. Краще не лізти до ручного гальма самостійно, оскільки є можливість пошкодити його. Багато хто думає, що це проста процедура, намагаються виконати всі роботи самостійно, не маючи знань і досвіду. Часто це призводить до серйозних поломок, усунення яких все одно потім доведеться довірити професіоналам. Але водночас доведеться витратити набагато більшу суму, ніж можна було б зробити відразу.

Професійне регулювання ручного гальма в Києві

Якщо виникли проблеми з його використанням, варто звернутися до перевіреного сервісу для проведення регулювальних робіт. Здебільшого вони мають допомогти у розв'язанні проблеми. У нашому сервісі працюють тільки компетентні майстри, які володіють високою кваліфікацією і потрібними знаннями, інструментами. Все це в комплексі гарантує бездоганну якість виконання всіх робіт.

Відрегулювати ручник можна на різноманітних моделях автомобіля за чесною ціною, якщо звернутися до нас. Сервіс пропонується на високому рівні. Поки майстри регулюватимуть механізм, клієнт може почекати в комфортній зоні. Виконання робіт займає небагато часу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00