спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна бензобака за всіма стандартами

 

Заміна бензобака є відповідальною процедурою, виконання якої краще довірити співробітникам нашої СТО.

Заміна бензобака може знадобитися в найрізноманітніших ситуаціях. Зазвичай вона необхідна, коли паливний бак пошкоджений, виникло протікання. У деяких ситуаціях вдається розв'язати проблеми за допомогою ремонту, але іноді вдається обійтися тільки заміною. Щоб визначити точно масштаби проблеми, що виникла, доцільно звернутися до компетентних професіоналів. Наші співробітники допоможуть розібратися в деталях, проведуть діагностику на належному якісному рівні. На всі виконані роботи надається офіційна гарантія якості.

Особливості якісної заміни бензобака

заміна-бензобака-в-автоПаливний бак є дуже важливою частиною практично будь-якого сучасного автомобіля. Якщо в ньому виникають серйозні механічні пошкодження, треба звернутися до фахівців для визначення їх рівня. Чим раніше звернутися до професіоналів, тим простіше буде усунути несправності. Якщо не вжити відповідних заходів, все може закінчитися не дуже добре - є ризик загоряння автомобіля.

Паливний бак належить до категорії простих елементів автомобілів, які мають нехитру конструкцію. Виготовляється він зі спеціального металу, може відрізнятися об'ємом, залежно від конкретної моделі транспортного засобу. У конструкції є кілька основних отворів, серед яких горловина, зливний отвір тощо. Також там є трубка для подачі пального і вентиляційна трубка. Додатково більшість сучасних баків оснащується системою для контролю палива. Для цього використовується спеціальний поплавок і датчик.

Пошкодитися бензобак може з різноманітних причин. Найчастіше це спровоковано їздою неякісними дорогами або пересіченою місцевістю. Також є ймовірність появи іржі на поверхні бака. Серед основних причин для проведення робіт з його заміни можна відзначити:

  • Заводський дефект, який виявляється не так часто.
  • Пошкодження в разі потрапляння в аварію.
  • Використання палива низької якості протягом тривалого часового періоду.

Незалежно від конкретної причини потрібно звернутися до компетентних професіоналів, що дасть змогу досягти потрібного результату у відновленні. Не можна користуватися баком після пошкодження в результаті ДТП. Це потенційно дуже небезпечно. Також необхідність заміни може виявитися наслідком проведення непрофесійних ремонтних робіт. Якщо їх проводить людина, яка не має відповідної кваліфікації, наслідки можуть бути найрізноманітнішими. Але за допомогою кваліфікованої заміни вдасться виконати роботи в повному обсязі.

Заміна бензобака в Києві

Щоб отримати комфортні умови для швидкої і професійної заміни, потрібно звернутися до сучасного автомобільного сервісу. На столичному ринку таких послуг є безліч приватних майстрів і спеціалізованих компаній, рівень якості робіт у яких може кардинально відрізнятися. Наша СТО пропонує компетентні послуги від найкращих майстрів, у яких є досвід і потрібне обладнання. Бензобак буде підібраний під конкретну модель автомобіля максимально швидко і точно. Після цього проводяться безпосередні роботи з заміни, які дають змогу розраховувати на ефективність, кращу якість та інші важливі переваги.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00