спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна гальмівних колодок у Києві

 

Кожний водій зобов'язаний уважно стежити за станом гальмівної системи власного автомобіля. Не можна допускати експлуатації, якщо окремі компоненти зношені. Це може призвести до неприємних наслідків. Заміна гальмівних колодок (дискових, барабанних) є необхідним заходом, коли вони вичерпали власний ресурс. Найкраще довірити проведення робіт досвідченим фахівцям надійного автосервісу. Це стане своєрідною гарантією успіху і безпеки.

 

Особливості своєчасної заміни передніх і задніх гальмівних колодок

Гальмівна система транспортного засобу дуже важлива для забезпечення безпечної їзди. Якщо вона пошкоджена або зношена, виникають додаткові ризики. Цього краще уникнути. Тому потрібне проведення регулярного огляду машини. Можна проводити його самостійно, але краще вирушити на діагностику до професіоналів. У такому разі можна буде розраховувати на бездоганну точність і оперативність.

Щоб зрозуміти, чи потрібно замінювати гальмівні колодки чи ні, важливо вивчити кілька важливих моментів. Серед деталей, на які треба звернути увагу, насамперед варто відзначити:

  • Товщина функціонального шару. Якщо він стерся занадто сильно, треба робити заміну. Зазвичай досвідчені майстри можуть визначити все візуально без особливих проблем.
  • Механічні пошкодження у вигляді тріщин або сколів.
  • Дефекти на гальмах, через що колодки будуть пошкоджуватися швидше і сильніше.

заміна-гальмівних-колодокДля визначення всіх дефектів проводиться огляд гальмівних дисків і вимірювання товщини гальмівних колодок. Але це краще довірити професіоналам у сучасному сервісному центрі. Водій сам може зрозуміти, що щось не так, звертаючи увагу на поведінку автомобіля на дорозі. Серед основних факторів, що вказують на необхідність проведення заміни колодок, можна відзначити виникнення різкого шуму під час гальмування, збільшення гальмівного шляху, поштовхи або різкі удари в процесі водіння. Якщо хоча б один із несприятливих чинників було виявлено, не варто затягувати відвідування автосервісу. Набагато простіше впоратися з проблемою, поки вона не встигла набути серйозних масштабів.

Якісні гальмівні колодки є своєрідною запорукою ефективної та довговічної роботи гальмівної системи. Тому під час заміни немає ніякого сенсу намагатися економити. Краще купувати запчастини від перевірених виробників. Можна розраховувати за умови придбання колодок від відомих брендів на довговічність експлуатації та інші плюси. У нашому сервісі можна не тільки отримати якісні послуги із заміни, а й придбати високоякісні деталі від відомих виробників.

Переваги заміни гальмівних колодок у Києві

Не варто ризикувати задля примарної економії, намагаючись замінити їх самостійно. Перевірений автосервіс гарантує отримання декількох важливих переваг, серед яких точна діагностика, оперативність і якість виконання робіт. Професіонали на попередньому етапі проведуть огляд, проконсультують клієнта. Після цього будуть виконані безпосередні роботи з заміни гальмівних колодок, ціна на яку невисока. У нашому сервісі є для цього якісне обладнання, найкращі запчастини та досвідчені майстри. Все разом гарантує бездоганний результат. Заміна передніх гальмівних колодок, як і задніх у нас за адекватною вартістю. Звертайтеся до нас і заміна колодок буде проведена для вашого авто максимально швидко.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00