спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення автомобільного підсилювача

 

Коли в транспортному засобі облаштовується акустична система, треба приділити особливу увагу підключенню підсилювача. Підсилювач є важливим елементом, від якого залежить потужність і якість звучання. Треба вибрати якісні дроти і кабелі, визначитися з типом підключення. Співробітники нашого автосервісу зможуть зробити все максимально швидко і грамотно.

Специфіка правильного встановлення автомобільного підсилювача

 

ustanovka-usilitelia-v-avto

 

Навіть найпотужніший і найякісніший підсилювач можна зіпсувати, якщо припуститися помилок під час його під'єднання. Треба враховувати кілька простих правил, щоб підключення пройшло успішно, пристрій міг функціонувати максимально довго за умови інтенсивного використання. Для цього треба використовувати якісні акустичні дроти, бажано з екрануванням. Також треба правильно розмістити підсилювач, залишити вільний доступ, щоб у разі потреби завжди можна було здійснити налаштування. Це зробить звучання музики по-справжньому якісним. Треба враховувати, що прокладання проводів має бути максимально продуманим і забезпечувати практичність та ергономіку.

Залежно від основних місць встановлення підсилювача, серед яких багажний відсік, спинка сидіння, простір перед сидінням попереду тощо, залежить довжина кабелів і з'єднувальних проводів. Зазвичай у процесі використовуються спеціальні автомобільні акустичні кабелі, які гарантують високу якість. Наші співробітники обирають спосіб під'єднання в індивідуальному порядку, враховуючи розташування пристрою, конфігурацію салону і побажання клієнтів.

Встановлення автомобільного підсилювача в Києві

Наш автосервіс пропонує в столиці найкомфортніші умови для швидкого і надійного встановлення підсилювача в автомобіль. До наших переваг можна віднести:

  • Великий досвід, який впливає на якість виконаних робіт.
  • Підказки в підборі матеріалів.
  • Офіційна гарантія якості тощо.

На всі ці переваги може розраховувати кожен клієнт, як і на найчесніші в місті умови. Вартість встановлення приємно дивує.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00